1. Dziękuję za liczny udział w odpuście św. Marcina. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy swoją pracą i posługą na rzecz Kościoła włączyli się w przygotowania.
  2. Zakończyliśmy prace konserwatorskie przy ołtarzu głównym. Dziękuję wszystkim za składane ofiary na ten cel. Bóg zapłać! Dziękuje także pewnej Parafiance za dodatkową ofiarę na renowację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. Dziś odpust bł. Karoliny w Dopiewcu o 9.30. Modlitwom przewodniczy ks. Szymon Kosmala.
  4. Dziś Msza młodych (III niedziela miesiąca) o 18.00. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie, zwłaszcza dla zainteresowanych wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży 2016 do Krakowa.
  5. Dziś zbiórka do puszek na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  6. Bierzmowanie jutro, w poniedziałek, 16 listopada o 18.00. Sakramentu udzieli ks. bp Damian Bryl. Kandydaci przychodzą do kościoła najpóźniej o 17.45. Zapraszam do licznego udziału w liturgii pod przewodnictwem biskupa.
  7. Kandydaci do bierzmowania z klas II: rozpoczynamy drugi cykl spotkań w małych grupach – grupa 1 w najbliższą środę o 18.40.
  8. Wymienianki roczne na 2016 rok można składać u proboszcza. W intencji tych zmarłych odprawiamy Mszę św. w każdy III piątek miesiąca o 18.00. Przypominam także, że można rezerwować intencje Mszy św. na rok 2016. Proszę, aby wszelkie jubileusze, rocznice i ważne wydarzenia uzgadniać wcześniej, aby uniknąć sytuacji, w której odprawienie Mszy św. w żądanym terminie nie będzie możliwe.
  9. Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w czwartek o 20.00.
  10. Parafialna pielgrzymka do Francji na 1700 lecie urodzin św. Marcina w dniach 25 czerwca – 2 lipca 2016. Od 1 grudnia przyjmować będziemy oficjalne zapisy wraz z przedpłatą w wysokości 200 zł.
  11. Prasa: „Przewodnik Katolicki” i „Gość Niedzielny” o 50-leciu słynnego listu biskupów Polskich do biskupów niemieckich. „Mały Przewodnik Katolicki”. Ponadto: Modlitewnik dla róż różańcowych (10 zł). Płyty zespołu ATMOSFERA (20 zł). Informuję także, że parafia tradycyjnie wyda swój kalendarz – z odnowionym ołtarzem.