Orszak

 

Konkurs na Koronę – zdobądź korony dla Twojej miejscowości

Proszę uprzejmie, aby jeśli to możliwe oddać głos w konkursie na korony – w przyszłorocznej edycji Orszaku. Każdy może zagłosować na swoją miejscowość wymienioną na liście miejscowości Orszakowych poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, którzy przychodzi na podany adres mailowy (dopuszczalne opóźnienie wysyłki maila 60 minut). Od liczby oddanych głosów zależy ilośc koron, jakie otrzymamy organizując Orszak 6 stycznia 2017 roku. Fundacja ufunduje tyle koron ile głosów zdobędzie dana miejscowość do łącznej liczby 300 000 koron.

Głosowanie trwa do 15 stycznia godzina 12:00.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu!

Jak zagłosować na miejscowość?

Krok 2

wpisanie adresu mailowego

Krok 3

akceptacja zasad głosowania

Krok 4