W poniedziałek, 20 sierpnia 2012 roku ksiądz proboszcz Krzysztof Różański został przyjęty na prywatnej audiencji przez Metropolitę Krakowskiego Stanisława Kardynała Dziwisza. Ksiądz Kardynał ofiarował dla naszej wspólnoty parafialnej cząstkę relikwii krwi błogosławionego Ojca Świętego Jana Pawła II.

W prośbie o relikwie z 9 lipca 2012 napisaliśmy, iż dawny oazowy ośrodek, a także powstająca salka duszpasterska dla dzieci i młodzieży potrzebują wstawiennictwa przed Bogiem, o które będziemy prosić Błogosławionego.

Uroczyście powitamy ten znak obecności pośród nas Ojca Świętego w tajemnicy świętych obcowania podczas sumy odpustowej w 376. rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego – w sobotę, 25 sierpnia 2012 podczas Eucharystii o godzinie 18.00.

Błogosławiony Janie Pawle II – módl się za nami!