Po 15 miesięcznej przerwie w przyjmowaniu gości spowodowanej zamieszkaniem uchodźców z Ukrainy, wznawiamy działalność naszego Ośrodka Rekolekcyjnego. Rezerwacje terminów w ośrodku rekolekcyjnym można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 814 80 41.

Serdecznie zapraszamy do naszego parafialnego Domu Rekolekcyjnego!

Historia ośrodka rekolekcyjnego przy naszej parafii rozpoczęła się przed niemal czterema dekadami, gdy ks. Stanisław Hartlieb przebudował istniejące zabudowania gospodarcze i zaadoptował je na potrzeby rekolekcji Ruchu Światło – Życie. Obecnie nasz Dom Rekolekcyjny służy nade wszystko młodzieży, przybywającej tu z duszpasterzami na rekolekcje i dni skupienia, warsztaty liturgiczne i muzyczne, weekendowe spotkania integracyjne grup parafialnych.

Ośrodek rekolekcyjny dysponuje 45 miejscami noclegowymi (w pokojach 2 i 4 osobowych)
  1. 7 pokoi 4-osobowych,
  2. 8 pokoi 2-osobowych
  3. 1 pokój jednoosobowy.
Korzystający z naszej gościny w Ośrodku mogą korzystać z sal przeznaczonych na spotkania:
  1. Duża jadalnia (50 miejsc) z kominkiem oraz z zapleczem kuchennym,
  2. Salka animatorska (14 miejsc),
  3. Hall na górze – fotele (około 14 miejsc),
  4. Salka – „Laboratorium wiary św. Jana Pawła II” (30 miejsc)
Ośrodek rekolekcyjny wyposażony jest także w zaplecze sportowe:
  1. Stół bilardowy
  2. Boisko do piłki nożnej
  3. Boisko do siatkówki
  4. Boisko do koszykówki
Rekreacji i wspólnemu spędzaniu czasu służyć mogą także grill, miejsce na ognisko i estrada w plenerze.

Zapraszamy kościelne grupy zorganizowane poszukujące miejsca modlitwy, spokoju i integracji w gościnę do Konarzewa! Rezerwacje terminów w ośrodku rekolekcyjnym można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 814 80 41

Narzeczeni