Serdecznie zapraszamy do naszego parafialnego Domu Rekolekcyjnego!

Historia ośrodka rekolekcyjnego przy naszej parafii rozpoczęła się przed niemal czterema dekadami, gdy ks. Stanisław Hartlieb przebudował istniejące zabudowania gospodarcze i zaadoptował je na potrzeby rekolekcji Ruchu Światło – Życie. Obecnie nasz Dom Rekolekcyjny służy nade wszystko młodzieży, przybywającej tu z duszpasterzami na rekolekcje i dni skupienia, warsztaty liturgiczne i muzyczne, weekendowe spotkania integracyjne grup parafialnych, ale także „zielone szkoły” czy też po prostu na wakacyjny wypoczynek.

Ośrodek rekolekcyjny dysponuje 45 miejscami noclegowymi (w pokojach 2 i 4 osobowych)
  1. 7 pokoi 4-osobowych,
  2. 8 pokoi 2-osobowych
  3. 1 pokój jednoosobowy.
Korzystający z naszej gościny w Ośrodku mogą korzystać z sal przeznaczonych na spotkania:
  1. Duża jadalnia (50 miejsc) z kominkiem oraz z zapleczem kuchennym,
  2. Salka animatorska (14 miejsc),
  3. Hall na górze – fotele (około 14 miejsc),
  4. Salka – „Laboratorium wiary św. Jana Pawła II” (30 miejsc),
  5. Sala gimnastyczna.
Ośrodek rekolekcyjny wyposażony jest także w zaplecze sportowe:
  1. Stół bilardowy i stół do tenisa
  2. Boisko do piłki nożnej
  3. Boisko do siatkówki
  4. Boisko do koszykówki
Rekreacji i wspólnemu spędzaniu czasu służyć mogą także grill, miejsce na ognisko i estrada w plenerze.

Zapraszamy kościelne grupy zorganizowane poszukujące miejsca modlitwy, spokoju i integracji w gościnę do Konarzewa! Rezerwacje terminów w ośrodku rekolekcyjnym można sprawdzić w zakładce KALENDARZ

Narzeczeni