Sobota, 10 października 2015

9.00 – Powitanie obrazu i modlitwa różańcowa, okazja do spowiedzi św.

9.30 – Eucharystia z udziałem chorych i ludzi w podeszłym wieku – udzielenie sakramentu chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zawierzenie chorych opiece św. Józefa

12.00 – Modlitwa i zawierzenie św. Józefowi DZIECI

15.00 – Modlitwa i zawierzenie św. Józefowi kobiet i matek zwłaszcza Żywego Różańca)

18.00 – Eucharystia z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich (zwłaszcza dla małżeństw powyżej 25 lat małzeństwa)

21.00 – Modlitwa i zawierzenie św. Józefowi mężczyzn, ojców, dziadków

Od 16.00 – Dzień skupienia dla mężczyzn. W programie modlitwy, dyskusje, konferencje (głoszą ks. K. Różański, ks. Sławomir Kostrzewa, pan Mariusz Małolepszy). Więcej informacji w odrębnej informacji na stronie. Zgłoszenia u proboszcza.

Niedziela, 11 października 2015 roku

8.00 – Eucharystia i zawierzenie św. Józefowi

10.30 – Eucharystia i zawierzenie św. Józefowi

12.00 – Eucharystia z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich (zwłaszcza dla małżeństw poniżej 25 lat małżeństwa)