1. Dziękuję wsparcie Caritas – na opał dla najuboższych.
 2. Dziś Niedziela Powołań – modlitwy i ofiary na rzecz ASD w Poznaniu. Dziękujemy klerykom!
 3. Uroczystość Wszystkich Świętych już we wtorek. Msze święte jak zawsze: 8.00, 10.00 (w Dopiewcu) i 12.00 na cmentarzu (w Lisówkach o 15.00 w poniedziałek i w środę). Różaniec za zmarłych o 19.00 na cmentarzu poprowadzi młodzież.
  Na czas Uroczystości zamontowaliśmy przenośną toaletę na cmentarzu.
  Wymienianki jednorazowe  można składać do skarbony przed ołtarzem, w zakrystii i na składkę. Kartki dostępne są na półkach do prasy wraz z Koronką za zmarłych. Wymienianki będziemy odczytywać codziennie na 15 minut przed Mszą świętą.
  Wymienianki roczne: składamy u Proboszcza, według ustalonych zasad – będą one odczytywane w każdy III piątek miesiąca – Msza święta za zmarłych, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Sprzątanie cmentarza przez KSM w poniedziałek o 15.00, potem spotkanie przy kawie i cieście.
 4. Msze w Dzień Zaduszny o 8.00, 15.00 (Lisówki), 16.00 (Dopiewiec), 18.00.
 5. Odpust zupełny za zmarłych: we Wszystkich Świętych od 12.00 do 2 listopada godziny 24.00 – za nawiedzenie domu Bożego i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę oraz za nawiedzenie cmentarza – raz dziennie od 1 do 8 listopada.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych wg zwykłego porządku. Spowiedź i adoracja w Dopiewcu w czwartek od 15.30, potem Msza święta. Spowiedź w Konarzewie w piątek od 16.30. W I czwartek będziemy uroczyście dziękować Bogu za dar Eucharystii: Msza święta z komunią pod obiema postaciami dla wszystkich o godzinie 18.00. Zapraszam na nią szczególnie wszystkie grupy parafialne. Po jej zakończeniu adoracja Najśw. Sakramentu do godziny 20.00.
 7. Zapraszamy dziewczynki i chłopców na pierwszą próbę dziecięcego zespołu muzycznego w naszej parafii w sobotę, 5 listopada 2011 o 15.00 w jadalni Domu Rekolekcyjnego.
 8. Imieniny księdza Sławka w sobotę, 5 listopada – pamiętajmy o Solenizancie.
 9. „Przewodnik Katolicki” nr 44, a w nim: Kto dzisiaj jest świętym? Co oznacza bycie świętym? Zabawy rozwijające dziecko. Zabawy z umiejętnościami, które rozwijają.
  „Mały Przewodnik Katolicki” – Czym święci jadą do nieba? …