EUCHARYSTIE PO POGRZEBIE w 2024 r.

AKTUALIZACJA 25.05. 2024 r.

Tam, gdzie nie podano godziny mszy, będzie odprawiona o godz. 18.00.

 

Eucharystie za śp. Krystynę Bronisz

od brata Czesława 29.05

od sąsiadów Małgorzaty i Mirka 5.06

od Ewy, Tomasza i Adama Lulki 12.06

od rodziny Nowaków z ul. Wodnej 19.06

od Stanisława Cerby 26.06

od rodziny Dopieralskich 3.07

od uczestników pogrzebu 10.07

 

Eucharystie za śp. Emilię Walczak – Góral

od szwagierki Małgorzaty z mężem i teściem 29.05

od szwagierki Krystyny z rodziną 5.06

od Magdaleny z mężem 12.06

od Katarzyny z mężem 19.06

od uczestników pogrzebu 26.06

 

Eucharystie za śp. Krystynę Pankiewicz

od syna Sławomira z żoną Grażyną 15.05

od syna Jarosława z wnukiem Markiem i wnukiem Darkiem z rodziną 22.05

od Bożeny i Romana Mączyńskich 29.05

od Wojciecha Pankiewicza z rodziną 5.06

od rodziny Gierczyków 12.06

od rodziny Konewków 19.06

od uczestników pogrzebu 26.06

 

Eucharystie za śp. Małgorzatę Książkowską

od męża i dziećmi 8.05

od brata z rodziną 15.05

od siostry Ewy z rodziną 22.05

od siostry Hanii z dziećmi 29.05

od matki chrzestnej Czesławy Przydanek 5.06

od Henryki Mieczysława Przydanków 12.06

od kuzynostwa z Chyb 19.06

od rodziny Grewling z Chyb 26.06

od Bożeny, Moniki i Andrzeja Ratajczaków 3.07

od rodziny Andzińskich i Hadrychów 10.07

od rodziny Doktorczyków, Zamorskich, Goździewiczów i Przybeckich 17.07

od rodziny Skrzypczaków 24.07

od uczestników pogrzebu 31.07

 

Eucharystie za śp. Stanisława Walczaka

od żony 24.04

od siostry z mężem i rodziną 1.05

od siostrzenic Magdaleny i Katarzyny z rodzinami 8.05

od siostry Krystyny z mężem i rodziną 15.05

od Tadeusza Frąckowiaka z rodziną 22.05

od Ewy, Tomasza i Adama 29.05

od uczestników pogrzebu 5.06

 

Eucharystie za śp. Tymoteusza Markiewicza

od rodziców z siostrą 20.03

od babci Oli 19.04 (piątek) godz. 18.00

od rodziców i siostry 11.05 (sobota) godz. 8.00

od wujków 3.06 (poniedziałek) godz. 18.00

od rodziny Radzików 7.06 (piątek) godz. 18.00

od cioci Doroty Ossowskiej 27.03

od cioci Karoliny, wuja Darka, Amadeusza i Martyny 3.04

od kuzyna Mariusza z Anią 10.04

od kuzynek Anity i Małgorzaty z rodzinami 17.04

od kuzynki Kasi i Patryka z córką 24.04

od sąsiadów Adamczak 1.05

od Barbary Sobańskiej z rodziną 8.05

od rodziny Waliszewskich 15.05

od Krystyny i Wiesława Woźnych, Iwony i Dariusza Litke, Pauliny i Dawida z dziećmi 22.05

od rodziny Nowaków i Badowskich 29.05

od rodziny Cierniaków 5.06

od rodziny Melfried i Pilarczyk 12.06

od Wandy Lis 19.06

od Bernadety i Roberta z dziećmi 26.06

od Marii i Jerzego Ignaszewskich 3.07

od Ewy i Przemysława z dziećmi 10.07

od kolegów z boiska 17.07

od rodzin z Konarzewa  z ul. Poznańskiej „6” 24.07

od Janka i Joanny Kmiecik z córką 31.07

od rodziny Barczyków 7.08

od rodziny Bartkowiaków, Pisarków i Kuraszy 14.08

od Mileny i Pawła Skowrońskich z synami 21.08

od Teresy i Stanisława Skowrońskich 28.08

od Barbary i Tadeusza Umińskich z rodziną 4.09

od Karoliny i Leszka Kuźlak z Konradem oraz rodziny Janiszewskich 11.09

od przyjaciół z „Nory” 18.09

od koleżanek i kolegów z Delpharm i Sodexo 25.09

od społeczności szkolnej z SP w Chomęcicach 2.10

od uczestników pogrzebu 9.10

 

Eucharystie za śp. Józefa Kubiaka

od żony Danuty z synem Tomaszem 13.03

od syna Macieja z Sandrą i Oliwią 20.03

od córki Joanny wraz z dziećmi 27.03

od syna Jakuba z Ewą 3.04

od syna Mateusza z dziećmi 10.04

od córki Agnieszki z synem 17.04

od siostry Beaty z Józefem i Danielem 24.04

od teściowej Stanisławy Mędrej 1.05

od szwagierki Wioletty z mężem 8.05

od brata Grzegorza z żoną i rodziną 15.05

od brata Michała z żoną i dziećmi 22.05

od siostry Zofii z rodziną 29.05

od bratowej Doroty Kubiak 5.06

od wnuków Kornelii i Bartka z mamą Anitą 12.06

od wujka Józefa 19.06

od rodziny Cierniaków 26.06

od Jolanty i Piotra Borkowskich z dziećmi 3.07

od Agaty i Leszka Kaczor z rodziną 10.07

od Jacka i Anny Jędrzejczak z rodziną 17.07

od Bożeny i Czesława Mączka z rodziną 24.07

od Marii Bartkowiak z rodziną 31.07

od Gabrieli Fabis i rodziny Kościuszków 7.08

od Karoliny i Leszka Kuźlak z Konradem 14.08

od rodziny Janiszewskich, Budnych i Michalaków 21.08

od Danuty i Piotra Pazgrat 28.08

od Klaudii, Michała, Przemka, Dominika z rodzinami 4.09

od rodziny Kaszkowiaków 11.09

od Marii Kościuszko 18.09

od rodziny Stelmaszyków i Walentyny Sałaty 25.09

od Marii Nowak 2.10

od Magdaleny Patrzyk z rodziną 9.10

od Marii Pazgrat z synem Andrzejem z Poznania 16.10

od Izabeli Tomaszewskiej z mężem i dziećmi 23.10

od Ewy Radzimskiej z dziećmi z Konina 30.10

od Marty Rasztorf z rodziną 6.11

od Joanny i Marcina Stróżyków z synem 13.11

od Żywego Różańca 20.11

od uczestników pogrzebu 27.11

 

Eucharystie za śp. Cyrylę Styperek

od córki Katarzyny i wnuków Damiana i Emiliana oraz prawnuczki Heleny 6.03

od Henryki i Mieczysława Przydanków 13.03

od rodziny Janiszewskich, Budnych i Bernaczyków 20.03

od rodziny Anny i Sylwestra Śmiglak oraz Zosi Ginter z rodziną 27.03

od Pawła i Barbary Kaźmierczak 3.04

od Danieli Kaźmierczak 10.04

od Sabiny i Janusza Bernaczyk 17.04

od Julii i Dawida Danielewskich z synami 24.04

od Hanki Janaszak i rodziny Antkowiaków 1.05

od Tomasza Nowaczyka z rodziną 8.05

od Stanisławy Mędrej 15.05

od rodziny Kawończyków 14.09 (sobota) godz. 8.00

od uczestników pogrzebu 22.05

 

Eucharystie za śp. Aleksego Nowaka

od żony 1.06 (sobota) godz. 18.00

od córki z rodziną 18.07 (czwartek) godz. 18.00

od wnuczki Martyny z rodziną 23.09 (poniedziałek) godz. 18.00

od wnuczki Weroniki z Tomkiem 8.11 (piątek) godz. 18.00

od żony 28.02

od córki z rodziną 6.03

od zięcia Macieja 13.03

od wnuczki Weroniki z Tomkiem 20.03

od wnuczki Martyny z rodziną 27.03

od szwagierki Barbary z mężem 3.04

od chrześniaczki Ewy z rodziną 10.04

od chrześniaczki Aureli z rodziną 17.04

od rodziny Cierniaków 24.04

od rodziny Franek i Kutzmann 30.04 (wtorek) godz. 18.00

od Violetty i Pawła Gawronek 1.05

od Aleksandry Andrzejak z rodziną Spychałów 8.05

od Marii Mak z rodziną 15.05

od rodziny Michalaków, Naskrętów i Leśnych 22.05

od Ani i Mateusza z Oliwierem i Olafem 27.05 (poniedziałek) godz. 18.00

od Danuty i Piotra Pazgrat 29.05

od Klaudii, Michała, Przemka i Dominika z rodzinami 5.06

od Renaty i Bogusława Budzińskich z rodziną 12.06

od rodziny Gawronek  z ul. Poznańskiej i Hanki Borowskiej 19.06

od wspólnoty Żywego Różańca 26.06

od Hanny Budnej i córki Anity z mężem i Antkiem 3.07

od Danieli Kaźmierczak 10.07

od Marii i Jerzego Ignaszewskich 17.07

od rodziny Janiszewskich z Wandą Bernaczyk 24.07

od Beaty i Józefa Umińskich z rodziną 31.07

od Danuty i Józefa Kubiak z rodziną 7.08

od rodziny Kaszkowiaków 14.08

od rodziny Brojewskich 21.08

od Danuty Sobańskiej 28.08

od Marii Sobańskiej i Waldka z rodziną 4.09

od Eli, Mirki, Ewy i Pauliny z rodzinami 11.09

od rodziny Wojtkowiaków i Lewandowskich z Dopiewca 18.09

od Ireny Bartkowiak z rodziną 25.09

od sąsiadów: rodziny Kurowskich 2.10

od Barbary Sobańskiej z rodziną 9.10

od Sylwii i Romualda Gruszczyńskich z rodziną 16.10

od rodziny Polichnowskich 23.10

od rodziny Jana i Joanny Kmiecik 30.10

od Hanki Janaszak i rodziny Antkowiak 6.11

od Iwony i Jurka Wrzeszczyńskich 13.11

od Haliny i Macieja Żołądkiewiczów 20.11

od uczestników pogrzebu 27.11

 

Eucharystie za śp. Jerzego Łopatkę

od brata Józefa z żoną i rodziną 7.02

od brata Stefana z bratankami 21.02

od kuzyna Andrzeja z rodziną 28.02

od uczestników pogrzebu 6.03

 

Eucharystie za śp. Czesławę Szałek

od męża i syna Macieja 7.02

od córki Moniki z rodziną 21.02

od Haliny Siejkowskiej 28.02

od szwagra Jerzego 6.03

od rodziny Walkowiaków i Dotków z Trzcielina 13.03

od uczestników pogrzebu 20.03

 

Eucharystie za śp. Ryszarda Wawrzynów

od żony i córki z rodziną 27.04 (sobota) godz. 8.00

od żony i córki z rodziną 7.02

od Małgorzaty i Ryszarda Ruskowiak 21.02

od Grzegorza i Doroty Andrzejczak z rodziną 28.02

od uczestników pogrzebu 6.03

 

Eucharystie za śp. Urszulę Malinowską

od syna i synowej 7.02

od wnuków Jasia i Zosi 21.02

od Doroty z rodziną 28.02

od rodziny Skorupskich 6.03

od chrześniaczki Małgorzaty 13.03

od uczestników pogrzebu 20.03

 

Eucharystie za śp. Stefanię Mazurkiewicz

od rodziny Tumidaj 1.07. (poniedziałek) g.18.00

od uczestników pogrzebu 7.02.

 

Eucharystie za śp. Mariana Hoffmana

od siostry Bożeny 7.02.

od siostrzeńca Sebastiana 21.02.

od Alicji z rodziną 28.02

od Patrycji z synami 6.03.

od rodziny Janiszewskich 13.03.

od sąsiadki Jadzi Androwiak z rodz. 20.03.

od rodziny Baranowskich i Borkowskich 27.03.

od Karoliny Umińskiej z rodziną 3.04.

od mieszkańców z ulicy Poznańskiej 6 10.04

od sąsiadów z ulicy Poznańskiej 3 17.04

od uczestników pogrzebu 24.04

 

Eucharystie za śp. Zofię Jeżyk

od koleżanek Bożeny, Iwony i Elżbiety 7.02

od uczestników pogrzebu 21.02

 

Eucharystie za śp. Stanisława Tomczaka

od żony 28.07 (niedziela) godz. 11.00

od syna Przemysława 7.02

od wnuczki Magdy z mężem i dziećmi 21.02

od szwagierki Marii z rodziną 28.02

od szwagierki Krysi 6.03

od szwagra Władysława z rodziną TERMIN DO USTALENIA

od rodzin Sammlerów i Nyćkowiaków 13.03

od rodzin Janiszewskich i Budnych 20.03

od Ali i Stefana Przybyszów z rodziną 27.03

od Reginy i Stefana Siudów 3.04

od rodziny Świętek 10.04

od rodziny Polichnowskich 17.04

od Żywego Różańca 24.04

od uczestników pogrzebu 1.05

 

Eucharystie za śp. Dominikę Styperek

od ciotki Teresy 7.02

od rodz. Piaskowskich i Pawlików 21.02

od rodz. Przybeckich z ks. Adrianem 28.02

od rodz. Janiszewskich i Budnych 6.03

od rodz. Kawończyków i Raczkowskich 13.03

od uczestników pogrzebu 20.03

 

Eucharystie za śp. Władysława Moskalika

od wnuczki Sylwii z Mateuszem 7.02

od chrześniaka Mariana z rodz. 21.02

od Henryki Szcześniak 28.02

od rodziny  Łazarewiczów 6.03

od Maksymiliana Kaczmarka z całą rodziną 13.03

od Sonii z rodz. 20.03

od Małgorzaty i Ryszarda 27.03

od Lucyny i Wojciecha Baran oraz Marii i Stefana Maj z rodz. 3.04

od Leszka z rodz. 10.04

od rodziny Brzyckich 17.04

od uczestników pogrzebu 24.04

 

Eucharystie za śp. Teresę Degórską

od syna Andrzeja z rodziną 21.03.2024 (czwartek) godz. 18.00

od wnuczki Weroniki 7.02

od wnuków: Jakuba i Huberta 21.02

od Michała 28.02

od Hanny Budnej z rodziną 6.03

od Zofii Czyż z rodziną 13.03

od uczestników pogrzebu 20.03

 

Eucharystie za śp. Zofię Urbaniak

od wnuczki Pauliny z rodziną 7.02

od wnuczki Agnieszki z mężem 21.02

od wnuka Piotra z rodziną 28.02

od Adeli Głowickiej z rodziną 6.03

od rodziny Madalińskich i Tomczaków 13.03

od rodziny Budnych i Janiszewskich 20.03

od rodziny Przybeckich z ks. Adrianem 27.03

od Aleksandry Andrzejak i rodziny Spychałów 3.04

od rodziny Chełkowskich 10.04

od Wiesławy i Stanisława Bartkowiak z rodziną 17.04

od Moniki Głuchowskiej z synem 24.04

od rodziny Piaskowskich i Pawlik 1.05

od uczestników pogrzebu 8.05

 

Eucharystie za śp. Macieja Łukasiewicza

od Anny i Andrzeja Przedpełskich z Włocławka 7.02

od pracowników WTZ „Promyk” Konarzewo 15.02 (czwartek) g.19:00 DOPIEWIEC

od Emilii, Igora i Huberta z Lubrańca 21.02

od rodziny Krzemińskich 28.02

od rodziny Kuchtów i Franków 1.03 (piątek) g. 18.00

od Dominiki i Weroniki 6.03

od Bogusi i Andrzeja Bernaczyk 13.03

od sąsiadów Nowaków i Litwinów 20.03

od Małgorzaty Szajstek i Ryszarda 27.03

od rodziny Janiszewskich, Budnych i Bernaczyków 3.04

od koleżanek siostry: Ani, Asi, Agi, Bogny, Eli, Marty, Moniki 10.04

od koleżanki z dzieciństwa Dominiki 17.04

od kolegów z liceum 24.04

od służby liturgicznej 1.05

od uczestników pogrzebu 8.05

 

Eucharystie za śp. Teresę Samol

Od córki Marzeny z rodz. 14.03.2024 (czwartek) g. 18.00

Od wnuka Adriana z rodz. 12.04.2024 (piątek) g. 18.00

Od wnuka Łuksza z rodz. 18.08.2024 (niedziela) g. 18.00

Od wnuka Tomasza z rodz. 22.09.2024 (niedziela) g. 18.00

Od wnuczki Alicji z rodz. 1.10.2024 (wtorek) g. 18.00

 

Eucharystie za śp. Przemysława Nowaka

Od rodziców 9.02.2024 g.18.00 (piątek)

Od siostry Sylwii z mężem i brata Stefana z rodziną (Popielec) 14.02.2024 g.19.00 DOPIEWIEC

Od teściów Grażyny i Andrzeja 7.04.2024 g.8.00 (niedziela)

Od Karoliny i Roberta Litwinów z Michałem 20.01.2024 g.8:00 (sobota)

Od Joanny i Marcina z synkiem 7.02

Od Arlety i Mariusza z rodziną 21.02

Od Julii i Krystiana z Olivierem 28.02

Od Lucyny i Romana Krzyżanków 6.03

Od Stefanii i Józefa Frankowskich 13.03

Od Barbary i Józefa, Miriam Chmielowskich 20.03

Od rodziny Góralewskich 27.03

Od Kamili i Adama Kurowskich 3.04

Od Natalii i Pawła Jabłońskich z dziećmi 10.04

Od Ani i Mateusza Baranowskich z synami 17.04

Od Małgorzaty i Mirka Kobielów z dziećmi 24.04

Od sąsiada Czesława Włuka 1.05

Od Julity i Darka z Sandrą 8.05

Od Alicji Hetmańskiej z rodziną 15.05

Od Ewy i Macieja Łazarkiewiczów wraz z pracownikami 22.05

Od Franciszka i Jadwigi Nowak z rodziną 29.05

Od Jana Czarneckiego z rodziną 5.06

Od Barbary Lizakowskiej 12.06

Od Przyślewiczów i Kołodziejskich 19.06

Od Mariana i Iwony Śmiglaków 26.06

Od rodziny Przybeckich z ks. Adrianem 3.07

Od rodziny Michalaków 10.07

Od Marii Nowak z rodziną i przyjaciółmi 17.07

Od Barbary Dziwak z rodziną 24.07

Od Elżbiety, Mariana, Marcina Gryska 31.07

Od Małgorzaty Szajstek, Ryszarda i Krzysztofa 7.08

Od rodziny Woźnych z ul. Środkowej 14.08

Od Marii Bartkowiak z córkami i rodziną 21.08

Od ojca chrzestnego Franciszka Nowaka z Dopiewca 25.08 (niedziela) g. 9.30 DOPIEWIEC

Od Jarka Adamczaka z żoną 28.08

Od rodziny Jasińskich z Dopiewca 4.09

Od rodziny Hetmańskich z ul. Wodnej 11.09

Od Marioli, Zygmunta Nowak i rodziny Rutkowskich 18.09

Od Marty i Krzysztofa Dorna 25.09

Od kolegi Arkadiusza z córkami 2.10

Od Urszuli Czeszak z rodziną 9.10

Od rodziny Wąschała 16.10

Od rodziny Laseckich 23.10

Od Jacka i Iwony Czarneckich 30.10

Od Lucyny Neugebauer z rodziną 6.11

Od Doroty Konwickiej z rodziną 13.11

Od firmy Dolata 20.11

Od uczestników pogrzebu 27.11

Od mieszkańców Dopiewca 15.12 (niedziela) g. 9.30 DOPIEWIEC

 

Eucharystie za śp. Danutę Czyż

Od kuzynki Agnieszki z mężem i synem 7.02

Od siostrzenicy Marty z mężem i dziećmi 21.02

Od męża, córki i syna 25.02 (niedziela) g.11.00

Od szwagierki Doroty z rodziną 28.02

Od kuzyna Andrzeja z rodziną 6.03

Od szwagierki Elżbiety z rodziną 13.03

Od szwagierki Wandy z rodziną 20.03

Od kuzyna Pawła Budzisza z rodziną 27.03

Od kuzyna Przemka z rodziną 3.04

Od kuzynki Alicji z rodziną 10.04

Od rodzin Franek i Kutzmann 17.04

Od rodziny Siejkowskich 24.04

Od rodziny Janiszewskich z córkami oraz Hani Budnej 1.05

Od kuzynek Urszuli i Marii z rodzinami 3.05 (piątek) g. 9.30 DOPIEWIEC

Od Anny i Sylwestra Śmiglaków z rodziną 8.05

Od rodziny Twardowskich z ul. Kościelnej 15.05

Od rodziny Przybeckich z ks. Adrianem 22.05

Od Anny i Małgorzaty Anioła 29.05

Od koleżanek niosących feretrony 30.05 (Boże Ciało) g. 10.00

Od rodziny Szmielów 5.06

Od Teresy Nowak z rodziną 12.06

Od Iwony i Jurka Wrzeszczyńskich z rodziną 19.06

Od Wiolletty i Andrzeja Kurek z dziećmi i wnukami 26.06

Od Małgorzaty Wojciechowskiej z rodziną 3.07

Od Tadeusza Skrzypczaka z rodziną 10.07

Od rodziny Janowiczów 17.07

Od Danuty Patalas z rodziną 24.07

Od Marii i Katarzyny Piłacik 31.07

Od Barbary i Pawła Kaźmierczaków 7.08

Od Martyny Płotka z rodziną 14.08

Od Magdaleny i Weroniki Patrzyk 21.08

Od Marii i Aleksego Nowak 28.08

Od Mieczysławy, Gabrieli i Danuty 4.09

Od Marii Mak 11.09

Od rodziny Góralewskich 18.09

Od rodziny Maćkowiaków 25.09

Od Doroty, Macieja, Darii, Mateusza i Piotra Błaszczyków 2.10

Od Hanki Janaszak i rodziny Antkowiaków 3.10.(czwartek) g.18.00

Od Barbary i Norberta z dziećmi 9.10

Od rodziny Kaszubów 16.10

Od Bogusławy z rodziną, wnukami i prawnukami 23.10

Od Elżbiety i Mariana Gryska z synami 30.10

Od Żywego Różańca naszej Parafii 6.11

Od sąsiadów z ul. Kościelnej 13.11

Od uczestników pogrzebu 20.11

 

Eucharystie za śp. Leszka Góralewskiego

od żony 1.01.2024 g.9:30 DOPIEWIEC

od cioci Zosi z rodziną z Dopiewa 7.02.2024

od Danusi i Tadzia Czyżów z Konarzewa 21.02.2024

od rodziny Maćkowiaków z Dopiewca 28.02.2024

od Teresy i Alojzego Nowak oraz Wojciecha Ponickiego 6.03.2024

od chrześniaka Artura 7.03.2024 (czwartek) g.19:00 DOPIEWIEC

od Krzysztofa Walkowiaka z rodziną 13.03.2024

od Sylwii i Waldemara Frankowskich z rodziną 20.03.2024

od Danuty i Krzysztofa Hetmańskich z rodziną 27.03.2024

od rodziny Kucembów 3.04.2024

od Julity i Darka z Sandrą 4.04.2024 (czwartek) g.19:00 DOPIEWIEC

od Marii i Stefana Nowaków z rodziną 10.04.2024

od uczestników pogrzebu 17.04.2024

od siostry Alicji 12.05.2024 (niedziela) g.9:30 DOPIEWIEC

od Beaty Turek z rodziną 23.05.2024 (czwartek) g.19:00 DOPIEWIEC

od Lucyny Neugebauer z rodziną i Doroty Konwieckiej z rodziną 13.06.2024 (czwartek) g.19:00 DOPIEWIEC

od siostrzenicy Kamili z rodziną 29.09.2024 (niedziela) g.9:30 DOPIEWIEC

 

Eucharystie za śp. Stanisławę Kaczmarek

od mieszkańców Gołusek (2 msza)7.02

od mieszkańców Gołusek (3 msza)21.02

od Barbary Kaczmarek z rodziną 6.04 (sobota) godz. 18.00

od uczestników pogrzebu 28.02

 

Eucharystie za śp. Zbigniewa Andrzejaka

od Hanki Antkowiak – Janaszak 7.02

od rodziny Przybeckich z ks. Adrianem 21.02

od rodziny Michalaków i Naskrętów 28.02

od Klubu Sportowego „Orkan” Konarzewo 6.03

od Józefy Wróblewskiej 13.03

od Mirosławy Litwin 20.03

od Jadwigi Ziemskiej – Suterskiej i Darii Ziemskiej 27.03

od Marii i Jerzego Ignaszewskich 3.04

od Wandy Bernaczyk z rodziną 10.04

od Danieli Kaźmierczak 17.04

od kolegi Stefana Włodarczaka 24.04

od Ireny Bartkowiak 1.05

od Hanki Borowskiej 8.05

od rodziny Gawronek z ul. Poznańskiej 15.05

od Grzegorza i Elżbiety z rodziną 22.05

od Pawła i Barbary z rodziną 29.05

od rodziny Chełkowskich 5.06

od rodziny Piaskowskich 12.06

od rodziny Hauke 19.06

od Hani Budnej z rodziną 26.06

od szwagierki Teresy Korbas 3.07

od Marka Napierały z córką i wnukiem 10.07

od Marioli z Ryszardem 17.07

od chrześnicy Doroty z rodziną 24.07

od Doroty i Grzegorza Andrzejczak 31.07

od Stanisława Rozumek z rodziną 7.08

od Barbary Szarf z rodziną z Gniezna 14.08

od rodziny Baranowskich i Borkowskich 21.08

od rodziny Sobańskich i Antkowiaków 28.08

od rodziny Michalaków z ul. Poznańskiej 14 4.09

od rodziny Polichnowskich 11.09

od rodziny Wojtaszów 18.09

od Eli i Grzegorza Białas 25.09

od Bogusława Budzińskiego z rodziną 2.10

od rodziny Konewków 9.10

od Pawła Mikołajczaka z żoną 16.10

od uczestników pogrzebu 23.10

 

Eucharystie za śp. Wandę Bartkowiak

od Norberta i Barbary Trybuś z rodz. 07.02.2024r.

od Hanki Janaszak i od rodz. Antkowiaków TERMIN DO USTALENIA

od uczestników pogrzebu 21.02.2024r.

 

Eucharystie za śp. Edwarda Janusa

od rodz. Michalaków z ul. Poznańskiej 07.02

od Pawła Walkowiaka z rodz. 21.02

od uczestników pogrzebu 28.02

 

Eucharystie za śp. Urszulę Michor

od wnuczki Marianny z Tomaszem TERMIN DO USTALENIA

od wnuczki Martyny z Michałem i dziećmi TERMIN DO USTALENIA

od Adama Klofik z rodziną TERMIN DO USTALENIA

 

Eucharystie za śp. Danielę Polichnowską

od rodziny Budnych i Janiszewskich 7.02

od rodziny Przybeckich z ks. Adrianem 21.02

od rodziny Cessaków z Poznania i Kościana 28.02

od Marioli z dziećmi z Kamieńca 6.03

od Danuty I Piotra Pazgrat 13.03

od Beaty i Józefa Umińskich 20.03

od Wandy Lis 27.03

od Sabiny i Janusza Bernaczyk 3.04

od Mirosławy Litwin z rodziną 10.04

od rodziny Sarna i Klemens 17.04

od rodziny Michalak i Kmieciak z Konarzewa 24.04

od Tadeusza i Barbary Umińskich 1.05

od rodziny Jasińskich z Konina 8.05

od rodziny Mańczaków i Siwczaków 15.05

od Ireny i Jerzego Tomickich z Przybrody 22.05

od pracowników i uczestników Klubu „Senior Plus” w Konarzewie 29.05

od uczestników pogrzebu 5.06