Wniebowstąpienie Pańskie – 2 czerwca 2019

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś zbiórka do puszek na utrzymanie Seminarium Duchownego. Za tydzień składka gospodarcza. Bóg zapłać za ofiary!
2. Dziś chrzty podczas Mszy św. o 12.00.
3. Za tydzień Zesłanie Ducha Świętego – Zielone Świątki. Kończy się powoli okres spowiedzi wielkanocnej. Pamiętajmy o sakramencie pojednania.
4. Święcenia biskupie ks. bp Szymona Stułkowskiego w Zesłanie Ducha Świętego, 9 czerwca 2019 roku o godzinie 15.00 w Katedrze Poznańskiej. Zapraszamy do udziału! Uroczystości będą transmitowane przez Radio Emaus, Radio Maryja i Telewizję Trwam.
5. I czwartek miesiąca – dziękczynienie za Eucharystię i kapłaństwo. Msza o 18.00 z Komunią pod obiema postaciami. Adoracja po Mszy św. do północy. Godzina Święta od 23.00. W Dopiewcu adoracja i okazja do spowiedzi św. od 18.30.
6. I piątek miesiąca – spowiedź od 16.30. Msza św. i nabożeństwo o 18.00.
7. Obchód chorych w czwartek i w piątek wg stałego planu od 9.00.
8. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy od poniedziałku do piątku po Mszy św.
9. Grupy duszpasterskie: Krąg Biblijny Mężczyzn w poniedziałek o 20.00. Café Mama we wtorek o 10.00. Grupa biblijna w środę po Mszy św. Schola dziecięca w piątek o 17.00. KSM w piątek o 19.00. Zbiórki ministrantów sobotę: starsi o 10.00, młodsi o 11.00.
10. Piknik parafialny przy ognisku chcemy wraz z Radą Duszpasterską zorganizować w niedzielę 16 czerwca. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych. Poszukujemy też ofiarodawców fantów i nagród. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę, 5 czerwca o 20.00.
11. Zapisy dzieci do I Komunii św. 10 maja 2020 roku odbywać się obędą od 3 do 15 czerwca. Formularz można znaleźć na stronie internetowej. Pierwsze zebranie rodziców wraz z dziećmi w niedzielę, 16 czerwca o 11.30.
12. Prasa: Przewodnik Katolicki (6zł). Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.