Św. Marcina – 32. Niedziela zwykła – 11 listopada 2018

1. Dziękuję za ofiary na kwiaty do kościoła. Dziś niedziela gospodarcza. Dziękuję za składane ofiary. Zakończyliśmy remont ławek w kaplicy w Lisówkach. Bóg zapłać!
2. Dziś odpust parafialny św. Marcina. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o 12.00. Przewodniczyć jej będzie i homilię wygłosi ks. Marcin Głowiński. Do puszek zbieramy ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Dziś, 11 listopada dziękujemy Bogu za odzyskanie niepodległości przez nasza Ojczyznę w 1918 roku.
3. Uroczystość bł. Karoliny Kózkówny w przyszłą niedzielę, 18 listopada. Jest to święto patronalne kaplicy w Dopiewcu. Msza św. o 9.30.
4. W tym tygodniu:
1) Café Mama we wtorek od 9.00 do 11.00.
2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. o 18.00.
3) Schola dziecięca zaprasza na próbę w piątek o 17.00.
4) Spotkanie młodzieży w piątek o 18.30. Zaprasza KSM!
5) Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
6) Msza za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek o 18.00.
5. Dopiewski budżet obywatelski – rozdawane będą karty do głosowania. Głosujmy na Konarzewo 
6. Grafik dla lektorów na listopad dostępny jest w zakrystii.
7. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. Wspólnota.