Niedziela Miłosierdzia Bożego – 8 kwietnia 2018

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Msza św. o 15.00 , poprzedzona nabożeństwem do Miłosiernego Pana. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Dzieci przynoszą lub przekazują katechetom swoje wielkopostne skarbonki Caritas.
2. Dziś niedziela gospodarcza. Ofiary przeznaczamy na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie przystąpimy do II etapu osuszania podpiwniczenia kościoła, a także do wymiany nawierzchni drogi procesyjnej na kostkę granitową. Bóg zapłać za składane ofiary!
3. Odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, 9 kwietnia (jutro) o 17.00.
4. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona została liturgicznie na 9 kwietnia. Msza św. o 18.00. Składka na Fundusz Obrony Życia.
5. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich:
1) Duszpasterstwo dzieci – poniedziałek o 17.00.
2) Grupa biblijna – poniedziałek po Mszy św. W cyklu Kobiety Starego Testamentu:
3) Krąg biblijny mężczyzn – poniedziałek o 20.30. Zakończenie Listu do Rzymian.
4) Cafe Mama – wtorek o 10.00.
5) Schola dziecięca – próba w piątek o 17.00.
6) Zespół Credo in Deum – próba w piątek po Mszy św.
7) KSM – spotkanie dla młodzieży na temat pro life w piątek po Mszy św.
6. W związku z upływem kadencji członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej, można zgłaszać kandydatów do obu tych gremiów do 30 kwietnia. Zgłoszenia można przekazywać na kartkach (do składki w kościele, w zakrystii lub biurze parafialnym), podając imię i nazwisko kandydata, wiek i adres. Skład obu Rad zostanie zaprezentowany w okresie Bożego Ciała.
7. Grafik dla lektorów na kwiecień dostępny jest w zakrystii.
8. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. „Wspólnota”.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: