1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Msza św. z nabożeństwem o godzinie 15.00. Zapraszamy! Dziś zbiórka do puszek na Caritas. Bóg zapłać! Dziękujemy za pomoc duszpasterską w parafii ks. Pawłowi Skrzypczakowi, ekonomowi seminarium w Poznaniu.
  2. 2.       Pielgrzymka parafialna uczestniczy dziś w kanonizacji św. Jana Pawła II i Jana XXIII w Rzymie.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie NIECZYNNE.
  4. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe – codziennie po Mszy św., a niedziele o 17.45.  Przychodźmy także na nabożeństwa przy figurach i krzyżach!
  5. I czwartek, piątek i sobota miesiąca maja:
    1. Obchód chorych będzie w kolejnym tygodniu – 8 i 9 maja.
    2. Adoracja w czwartek po nabożeństwie majowym do 20.00.
    3. Spowiedź w piątek od 17.00
    4. Nabożeństwo I sobót: wyjątkowo w tym miesiącu nie po rannej Mszy św. (obchodzimy Uroczystość), ale o godzinie 20.00: wystawienie, rozważanie, modlitwa różańcowa i Apel Jasnogórski. Zapraszamy!
  6. Uroczystość NMP Królowej Polski – 3 maja, przypada w sobotę. Msze wg planu niedzielnego. W Lisówkach zwyczajnie Msza św. niedzielna w sobotę o 15.00.
  7. Próba śpiewu przed I Komunią św. – niedziela, 4 maja, g. 10.00 (w kaplicy). Próba liturgiczna w poniedziałek, 5 maja o 19.00. I Komunia św. w niedzielę 11 maja o 10.30 (tego dnia dodatkowa Msza św. o 9.00).
  8. Prasa: „Przewodnik Katolicki”  i „Gość niedzielny” – specjalne materiały o kanonizowanych dziś św. Janie XXIII i św. Janie Pawle II.