1. Dziękuję serdecznie za modlitwy w intencji kapłanów, zwłaszcza osobom które zorganizowały koła modlitwy – „Margaretki”.
  2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Eucharystia z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o  15.00. Zbiórka do puszek na cele Caritas, w tym roku jest to pomoc dla Syrii.
  3. Pielgrzymka parafialna na Jasną Górę jutro, w poniedziałek, 24 kwietnia. Wyjazd dziś o północy sprzed plebanii. Podczas Mszy św. o 9.30 w kaplicy Cudownego Obrazu zawierzymy naszą parafię Matce Bożej.
  4. KSM ma swoje spotkanie w środę, 26 kwietnia po Mszy św., czyli o 18.45. Zapraszamy młodzież!
  5. Msza w intencji dzieci urodzonych w kwietniu w niedzielę za tydzień, 30 kwietnia o 12.00.
  6. Przygotowanie do I Komunii św.: ostatnia katecheza dla rodziców w sobotę, 29 kwietnia o 19.00. Próby dla dzieci rozpoczniemy w poniedziałek, 8 maja o godzinie 19.00.
  7. Zbiórki ministrantów: w sobotę, 29 kwietnia – starsi o 10.00 i młodsi o 11.00.
  8. Krąg biblijny mężczyzn wyjątkowo w środę o 20.00.
  9. Grafik dla lektorów na kwiecień jest dostępny w zakrystii. Zapraszamy do czytania słowa Bożego!
  10. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny” z płytą DVD Zmartwychwstanie. „Wspólnota”.
  11. Zmarł: + Marian Woźny z Chomęcic. RIP.