Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018

1. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie po kolędzie. Dziękujemy także za składane ofiary. Dziękuję za zaangażowanie w organizację Orszaku Trzech Króli. Bóg zapłać!
2. Kredę i kadzidło jeszcze można nabyć (2 zł).
3. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Liturgicznie zakończymy okres Bożego Narodzenia. Dziś zbiórka do puszek na misje – Krajowy Fundusz Misyjny.
4. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy za tydzień, w niedzielę 14 stycznia. W modlitwie pamiętajmy o tych ważnych intencjach.
5. Po przerwie wracamy do części spotkań duszpasterskich: Cafe Mama zaprasza we wtorek o 10.00. Duszpasterstwo dzieci od przyszłego poniedziałku. Kręgi Biblijne w poniedziałek, 22 stycznia.
6. Trwa wizyta kolędowa. Plan kolędy jest dostępny w kościele na ulotkach, a także w internecie.
7. Biuro parafialne będzie nieczynne aż do końca stycznia. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. Od środy Msze św. w dni powszednie wyłącznie rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
8. Grafik dla lektorów na styczeń dostępny jest w zakrystii.
9. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. „Mały Przewodnik Katolicki”. „Wspólnota”.
10. Zmarli: Marek Józef Błażejak z Dopiewca i Maria Patalas z Konarzewa. RIP.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: