Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019

1. Dzieciom, nauczycielom i rodzicom życzymy dobrego odpoczynku podczas ferii.
2. Dziękujemy rodzinom otwierającym drzwi domów i serca podczas wizyty kolędowej. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy i na roczną daninę. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie Orszaku Trzech Króli.
3. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia w liturgii. Dziś niedziela gospodarcza. Ofiary przeznaczamy na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Pod koniec miesiąca rozpoczniemy prace kamieniarskie w kruchtach kościoła.
4. Kolędowa wizyta duszpasterska. Wizytę rozpoczynamy w dni powszednie o 15.00. W soboty o 10.00, w niedziele o 14.30. Prosimy rodziny o przygotowanie fragmentu biblijnego, który podczas modlitwy odczytuje jeden z domowników. Wodę święconą można wziąć z kościoła (naczynie obok chrzcielnicy). Dla rodzin, które nie mogą nas przyjąć w wyznaczonych terminach będzie możliwa kolęda na zapisy w dniach 26 – 27 stycznia 2019.
5. Biuro parafialne będzie nieczynne aż do końca stycznia. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. – w dni powszednie wyłącznie rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
6. Na czas ferii zawieszamy spotkania naszych grup duszpasterskich.
7. W piątek (18 stycznia) rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
8. Grafik dla lektorów na styczeń 2019 dostępny jest w zakrystii.
9. Prasa: Przewodnik Katolicki. Gość niedzielny. Wspólnota.