IV niedziela wielkanocna – 21 kwietnia 2013

1. Dziękuję za składane ofiary:  W niedzielę gospodarczą; Dzieci do skarbonek na Caritas; daninę roczną – kolejne 22 rodziny. Bóg zapłać!
  2. Dziękuję za zaangażowanie w Parafialny maraton biblijny. Dziękuję sołtysowi i rolnikom z Trzcielina, panu Jurdzińskiemu i państwu Janaszakom za wywóz śmieci z cmentarza. Młodzieży za zaangażowanie w zorganizowanie boiska do piłki nożnej i jego otoczenia.
  3. W przyszłą niedzielę (28 kwietnia) promocja i sprzedaż książki – historia parafii w 2 poł. XX w. autorstwa ks. Krystiana Sammlera.
  4. Przygotowanie do I Komunii św. w roku 2014: rodzice zapisują dzieci do 16 maja (wzór zgłoszenia na stronie WWW i w gablocie). Pierwsze, informacyjne zebranie rodziców w sobotę, 27 kwietnia po wieczornej Eucharystii (http://www.parafiakonarzewo.pl/parafia/sakramenty/eucharystia ).
  5. Rocznica I Komunii świętej odbędzie się w poniedziałek, 13 maja podczas Eucharystii o 18.00.
  6. Pielgrzymka: Jasna Góra, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Kraków. Noclegi w pokojach 4-5 osobowych. Śniadania i obiadokolacje. Termin: 10-12 maja. Koszt 300 zł. Kilka miejsc wolnych.
  7. Wakacyjny wyjazd do Francji (Paryż i Taizé) dla młodzieży 8-16 lipca. Koszt 1 100 zł.
  8. Prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki” o katastrofie smoleńskiej oraz wywiad z kard. Nyczem.  „Gość niedzielny” – wywiad z ks. Hellerem o początkach wszechświata. „Wspólnota”.
  9. Zmarł: + Tadeusz Nowak z Palędzia (dawniej Konarzewo), miał 81 lat. Pogrzeb w poniedziałek o 13.00.