6. Niedziela zwykła – 17 lutego 2019

1. Bóg zapłać za składkę gospodarczą, która wyniosła 4515,01 zł. Dziękuję także za ofiary na daninę roczną. Bóg zapłać! Trwają prace kamieniarskie w kruchtach kościoła.
2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej: Katecheza dla rodziców w sobotę 23 lutego o godz.19.00, a dla dzieci w niedzielę 24 lutego o 11.30.
3. Przygotowanie do bierzmowania: klasy VIII – spotkania w grupach w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 19.00.
4. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg biblijny dla mężczyzn w poniedziałek o godz. 20.00. Cafe Mama we wtorek o 10.00. Grupa biblijna spotkanie w środę po Mszy św. Próba scholi dziecięcej w piątek o 17.00. KSM w piątek po Mszy św., Zbiórki dla ministrantów w sobotę o 10.00 starsi i 11.00 młodsi.
5. Msza św. W intencji dzieci urodzonych w lutym w przyszłą niedzielę o 12.00.
6. Intencja żywego różańca na luty: o wychowanie i życie w czystości dla dzieci i młodzieży.
7. Grafik dla lektorów na luty 2019 dostępny jest w zakrystii.
8. Prasa: Przewodnik Katolicki (6zł). Gość Niedzielny. Wspólnota.
9. Zmarła: + Anna Różycka (dawniej) z Dopiewca. RIP.