5. Niedziela zwykła – 10 lutego 2019

1. Bóg zapłać za ofiary na Klasztory Klauzurowe: 590,84 zł. W związku z rozprowadzaniem tomików wierszy pana Kazimierza w okresie adwentu złożono 456,50 zł. Ofiary przeznaczyliśmy na zakup opału. Bóg zapłać!
2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej: Katecheza dla rodziców w sobotę, 23 lutego, a dla dzieci w niedzielę 24 lutego.
3. Przygotowanie do bierzmowania: klasy VIII – spotkania w grupach w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 19.00.
4. Spotkania grup duszpasterskich: Cafe Mama we wtorek o 10.00. Próba scholi dziecięcej w piątek o 17.00. KSM w piątek po Mszy św.
5. Uczniowie – wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Chomęcicach z okazji Światowego Dnia Chorych będą rozdawać piernikowe motyle, po Mszach św. o 8.00 i 12.00. Nie zbieramy pieniędzy. Jest to akcja informacyjna o możliwości wsparcia Hospicjum Palium w Poznaniu 1% podatku dochodowego.
6. Msza za zmarłych z rocznych wymienianek w piątek o 18.00.
7. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek jedynie w sprawach pilnych!
8. Intencja żywego różańca na luty: o wychowanie i życie w czystości dla dzieci i młodzieży.
9. Grafik dla lektorów na luty 2019 dostępny jest w zakrystii.
10. Pielgrzymka do sanktuariów Włoch – zaliczka (700 zł) płatna do 15 lutego u Proboszcza.
11. Prasa: Przewodnik Katolicki (6zł). Gość Niedzielny. Wspólnota.
12. Zmarli: + Joanna Kaczmarek z Chomęcic i + Roman Przybylski z Konarzewa. RIP.