4. Niedziela zwykła – 3 lutego 2019

1. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za zamówione intencje mszalne, modlitwę, współczucie po nagłej śmierci mojego śp. Ojca. Szczególnie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych Taty we wtorek: Wójtowi, Przewodniczącemu Rady Gminy, Radnym, Sołtysom i Radom Sołeckim, Radom Parafialnym, Służbie liturgicznej i wszystkim Parafianom! Bóg zapłać!
2. Bóg zapłać za ofiary na radio Emaus – 369,20 zł. Bóg zapłać! Zbieramy jeszcze do puszek ofiary na Klasztory Klauzurowe.
3. Dziś sprawozdanie proboszcza z działalności Parafii w roku Pańskim 2018.
4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej: mają dziś poświęcenie świec o 12.00. Dodatkowa katecheza dla dzieci dziś o 11.30. Katecheza dla rodziców wyjątkowo w sobotę, 23 lutego, a dla dzieci w niedzielę 24 lutego.
5. Przygotowanie do bierzmowania: klasy VIII – spotkania w grupach w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 19.00. Bierzmowanie jest planowane na 8 kwietnia.
6. I czwartek miesiąca lutego. Adoracja po Mszy św. do 20.00. O 19.45 Nieszpory. W Dopiewcu adoracja od 18.30 i okazja do spowiedzi św.
7. Spotkania grup duszpasterskich: Krąg biblijny mężczyzn w poniedziałek o 20.00. Cafe Mama we wtorek o 10.00. Grupa biblijna w środę po Mszy św. Próba scholi dziecięcej w piątek o 17.00.
8. Intencja żywego różańca na luty: o wychowanie i życie w czystości dla dzieci i młodzieży.
9. Grafik dla lektorów na luty 2019 dostępny jest w zakrystii.
10. Pielgrzymka do sanktuariów Włoch – zaliczka (700 zł) płatna do 15 lutego u Proboszcza.
11. Prasa: Przewodnik Katolicki (6zł). Gość Niedzielny. Wspólnota.