1. Dziękuję za modlitwy i ofiary na rzecz ASD w Poznaniu.
 2. Wymienianki jednorazowe  można składać do skarbony przed ołtarzem, w zakrystii i na składkę. Kartki dostępne są na półkach do prasy wraz z Koronką za zmarłych. Wymienianki odczytujemy codziennie na 15 minut przed Mszą świętą.
  Wymienianki roczne: składamy u Proboszcza, według ustalonych zasad – będą one odczytywane w każdy III piątek miesiąca – Msza święta za zmarłych, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 3. Odpust parafialny św. Marcina – w piątek, 11 listopada. Msze o 8.00 i 10.30. Sumę odpustową odprawi i procesję poprowadzi ks. kan. Edward Majka z Mosiny. Proszę o przygotowanie. Tego dnia zbieramy ofiary na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych i zabaw.
 4. Odpust w Dopiewcu – ku czci bł. Karoliny Kózkówny w niedzielę, 13 listopada o 12.00. Odpust dla młodzieży w Dopiewcu w piątek 18 listopada o 19.30.
 5. Zbiórka ministrantów – seniorów w czwartek o 19.00. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 9.00.
 6. Próba dziecięcej scholii parafialnej w sobotę o godzinie 15.00. Zapraszamy!!
 7. Za tydzień niedziela gospodarcza. Zbieramy na pokrycie kosztów wymiany okien w kościele parafialnym. W minionym tygodniu zainstalowaliśmy ogrzewanie w dolnej kaplicy kościoła parafialnego. Pozwoli ono odprawiać w dni powszednie Msze święte bez niebezpieczeństwa dla zdrowia 🙂 W minionym tygodniu złożył nam niezapowiedzianą wizytę powiatowy konserwator zabytków. Podjęliśmy rozmowy na temat dalszych prac w kościele, w szczególności całkowitej wymiany instalacji elektrycznej w 2012 roku.
 8. „Przewodnik Katolicki” nr 45, a w nim: Ostrobramska Pani Do wileńskiej Ostrej Bramy z wizerunkiem Matki Miłosierdzia co roku pielgrzymuje setki tysięcy osób. Jedna piąta mieszkańców Wilna to Polacy. Czym dla nich jest to miejsce?
  „Wspólnota” – kończy 18 lat!
 9. ZMARLI:   + Kazimierz Trybuś z Dopiewca
  + Halina Grabowska z Dopiewca, pogrzeb we wtorek, 8 listopada o 14.00.