32. Niedziela zwykła – 12 listopada 2017
1. Dziś niedziela gospodarcza. Bóg zapłać za składane ofiary!
2. Dziękuję za udział i przygotowanie odpustu parafialnego św. Marcina. Dziękuję też za dary na odpustowy stół. Na utrzymanie Stolicy Apostolskiej zebraliśmy do puszek….. Rogale świętomarcińskie będzie można nabyć przy kościele jeszcze w niedzielę.
3. Spotkania grup duszpasterskich:
1) Duszpasterstwo dzieci – poniedziałek od 17.00 w Laboratorium wiary.
2) Cafe Mama: we wtorek od 10.00 zapraszamy do Laboratorium Wiary mamy wraz z dziećmi.
3) Próba scholki dziecięcej w piątek o 17.00.
4) Młodzież – KSM zaprasza w piątek po Mszy św. wieczornej.
4. Kandydaci do bierzmowania:
1) Klasa II, grupa 2 – w poniedziałek 13.11, o godz. 19.00.
2) Klasa III, grupa 1 – w środę 15.11, o godz. 19.00.
5. Wymienianki roczne można składać w Biurze Parafialnym. Ofiara – jak w latach poprzednich – wynosi 1 zł od duszy lub nazwiska za miesiąc (12 zł za rok).
6. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. „Mały Przewodnik Katolicki”. „Wspólnota”.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: