Ogłoszenia parafialne
3. Niedziela zwykła – 27 stycznia 2019

1. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Dziękujemy rodzinom otwierającym drzwi domów i serca podczas wizyty kolędowej. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy i na roczną daninę. Bóg zapłać! Rozpoczęliśmy prace modernizacyjne posadzki w głównej kruchcie.
2. Msza św. w intencji dzieci urodzonych w styczniu dziś o 12.00.
3. Dziś zbiórka do puszek na Radio Emaus.
4. Za tydzień sprawozdanie proboszcza z działalności Parafii w roku Pańskim 2018.
5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej: mają poświęcenie świec w przyszłą niedzielę, 3 lutego o 12.00. Dodatkowa katecheza dla dzieci w niedzielę za tydzień o 11.30. Katecheza dla rodziców wyjątkowo w sobotę, 23 lutego, a dla dzieci
6. Przygotowanie do bierzmowania: klasy VIII – spotkania w grupach w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 19.00. Bierzmowanie jest planowane na 8 kwietnia.
7. Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej w najbliższą sobotę, 2 lutego. Zapraszamy na Msze święte: 8.00, 9.30 w Dopiewcu, 10.30. Popołudniowe Msze św. z niedzieli (16.00w Lisówkach i 18.00). Zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
8. 3 Godzinki dla rodzinki w najbliższą sobotę, 2 lutego – Msza św. o 10.30 a następnie zajęcia dla rodziców i dzieci. Tematem będzie miłość.
9. Zbiórki ministrantów w sobotę o 10.
10. I piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 16.30 w kościele. Komunia św. co 15 minut.
11. I sobota miesiąca: medytacja o 7.45.
12. Obchód chorych w czwartek i w piątek (31 stycznia i 1 lutego) od rana.
13. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek już od godziny 15.00.
14. Grafik dla lektorów na luty 2019 dostępny jest w zakrystii.
15. Pielgrzymka do sanktuariów Włoch – zaliczka (700 zł) płatna do 15 lutego u Proboszcza.
16. Prasa: Przewodnik Katolicki (6zł). Gość Niedzielny. Wspólnota.
17. Zmarł: + Franciszek Różański, ojciec ks. proboszcza. Pogrzeb odbędzie się w Nowym Tomyślu, we wtorek, 29 stycznia o 13.00. RIP.

Módlmy się w intencji Kościoła, a także o pokój w i dla naszej Ojczyzny:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.