29. Niedziela zwykła – 21 października 2018

1. Dziękuję mieszkańcom Lisówek, a w szczególności pani Mirosławie Chudzińskiej wraz z radą sołecką i sołtysem panem Alojzym Sammlerem, za odnowienie krzyża przydrożnego przy ul. Trzcielińskiej w Lisówkach. Dziękuję za ofiary na stypendia dla młodzieży: 1018,45 zł. Dziękuję za składkę w niedzielę gospodarczą: 4763,86 zł. Bóg zapłać!
2. Dziś niedziela misyjna. Modlimy się szczególnie za naszego o. Rafała Wleklaka OMI w Wenezueli. Zbiórka do puszek na misje. Uczniów klas VII zapraszamy do przygotowania do bierzmowania. Zgłoszenie przyjmiemy dziś, 21 października podczas Mszy św. o 10.30. Dziś także w całej Polsce coroczne liczenie wiernych obecnych na Mszach świętych niedzielnych.
3. W tym tygodniu:
1) Café Mama we wtorek od 9.00 do 11.00.
2) Parafialna Rada Ekonomiczna w środę o 19.00.
3) Schola dziecięca w piątek o 17.00.
4) Spotkanie młodzieży KSM w piątek o 18.30. Zapraszamy!
5) Kandydaci do bierzmowania z klas VIII spotykają się w piątek na różańcu o 17.30 i Mszy św, a następnie na katechezie w kościele.
6) Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00.
7) Katecheza dla dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii w następną niedzielę (28 października) o 11.30.
8) Msza św. w intencji dzieci urodzonych w październiku odbędzie się za tydzień 0o 12.00.
4. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy codziennie: w dni powszednie od poniedziałku do czwartku po Mszy św., w piątki i w soboty o 17.30, w niedziele dziesiątka różańca po każdej Mszy św. Prowadzą modlitwę: w poniedziałki: dzieci; wtorki: Żywy Różaniec; środy: członkowie Rad Parafialnych; czwartki: grupy biblijne i Caritas; piątki: młodzież; w soboty: mężczyźni.
5. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w sobotę, 24 listopada. Organizujemy wyjazd autokarowy. Zapisy u proboszcza wraz z wpłatą 65 zł. Wyjazd ok 5.00, powrót o 22.00.
6. Chrzty w niedzielę, 4 listopada o 12.00. Katecheza przed chrztem wyjątkowo w sobotę, 3 listopada o 16.00.
7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. o 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
8. Grafik dla lektorów na październik dostępny jest w zakrystii.
9. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. Wspólnota.