25. Niedziela zwykła – 23 września 2018

1. Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie Kościoła. Na KUL, uczelnie i szkoły katolickie zebraliśmy 422,70 zł. Bóg zapłać!!
2. Z radością informuję, że ks. abp Stanisław Gądecki mianował członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej naszej parafii, na czteroletnią kadencję od dnia 30 września 2018 roku. Członkowie obu rad otrzymają dekrety nominacyjne podczas Mszy św. w niedzielę, 30 września o 10.30.
1) Skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej (21 osób): Weronika Chełkowska, Andrzej Grabowski, Paweł Hausa, Barbara Janiszewska, Sebastian Kaczmarek, Anna Kaźmierczak, Magdalena Kemnitz, Adam Klofik, Jolanta Linkowska, Renata Łuczka, Dariusz Mak, Alina Michor, Lidia Nawrocka, Martyna Patrzyk, Ewa Płotkowiak, Dominika Rebelka, Małgorzata Ruskowiak, Małgorzata Staszak, Małgorzata Stawińska, Magdalena Witczak oraz ks. Tomasz Rogoziński.
2) Skład Parafialnej Rady Ekonomicznej (6 osób): Marta Dopierała, Leszek Franek, Andrzej Grabowski, Przemysław Młynarczyk, Magdalena Pawlik, Tadeusz Plenzler.
3. Przygotowanie do I Komunii św.: katecheza dla dzieci dziś, w niedzielę, 23 września o 11.30.
4. Zebranie katechetów dekanatu komornickiego w poniedziałek o 16.00 w jadalni Ośrodka rekolekcyjnego.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, 24 września o godz. 19.00 w kościele.
6. Schola dziecięca będzie miała spotkania w piątki o 17.00. Pierwsza próba 28 września. Zapraszamy!
7. „3 godzinki dla Rodzinki” to inicjatywa spotkań dla rodzin, raz w miesiącu, w soboty. Pierwsze spotkanie w sobotę 13 października, rozpocznie się Mszą świętą o 10.00.
8. Przyjmujemy rezerwacje terminów intencji mszalnych na 2019 rok. Proszę zawczasu przemyśleć daty rocznic, jubileuszy i innych uroczystości. Rezerwacje można zgłaszać w godzinach urzędowania.
9. Msza w intencji dzieci urodzonych we wrześniu odbędzie się w przyszłą niedzielę, 30 września o 12.00.
10. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. o 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
11. Przypominamy, że Msza św. z udziałem dzieci odprawiana jest w Konarzewie o godzinie 12.00. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do udziału z tej Eucharystii niedzielnej.
12. Grafik dla lektorów na wrzesień dostępny jest w zakrystii.
13. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. Wspólnota.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: