24. Niedziela zwykła – 16 września 2018

1. Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne Parafii: 4 654,96 zł. Bóg zapłać! W ostatnich tygodniach ułożyliśmy kostkę betonową na kolejnych alejkach na cmentarzu. Kończymy prace osuszeniowe w podziemiach kościoła. Przygotowujemy się do poprawy estetyki wnętrz obu krucht wejściowych (posadzki, stopnie przy wejściu od zakrystii).
2. Nasze kręgi biblijne wznawiają swą działalność w poniedziałek, 17 września. Grupa biblijna o 18.30, krąg biblijny mężczyzn o 20.30. Zapraszamy!
3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, 17 o godz. 19.00 w kościele.
4. Święto św. Stanisława Kostki przypada we wtorek, 18 września. Imieniny obchodzi abp St. Gądecki.
5. Intencje Mszalne na 2019 rok przyjmować będziemy od środy, 19 września. Biuro parafialne czynne będzie dodatkowo w środę od 15.00 do 17.00, w czwartek do 15.00 do 17.00.
6. Święto św. Mateusza przypada w piątek (21 września). Tego dnia minie 16. Rocznica śmierci śp. Ks. Stanisława Hartlieba. Msza św. za zmarłych z rocznych wymienianek w piątek o 18.00.
7. Imieniny ks. Tomasza przypadają w najbliższą sobotę, 22 września. Ad multos annos!
8. Przygotowanie do I Komunii św.: katecheza dla dzieci w niedzielę, 23 września o 11.30.
9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. o 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
10. Przypominamy, że Msza św. z udziałem dzieci odprawiana jest w Konarzewie o godzinie 12.00. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do udziału z tej Eucharystii niedzielnej.
11. Grafik dla lektorów na wrzesień dostępny jest w zakrystii.
12. Wystawa o życiu sługi Bożego ks. Mariana Żelazka SVD jest eksponowana w kaplicy w Dąbrówce przez najbliższy tydzień (16-23 września).
13. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Mały Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. Wspólnota.
14. Zmarli: + Ryszard Wystraszewski z Dopiewca; + Roman Ryszczyk z Konarzewa i + Teresa Dudka z Konarzewa. RIP.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: