1. Rodziców dzieci klas trzecich, które w przyszłym roku mają przyjąć Pierwszą Komunię Świętą prosimy od odbiór z zakrystii po mszach, formularza zgłoszeniowego. Wypełniony formularz prosimy przynieść na spotkanie informacyjne dla rodziców. Termin spotkania będzie podany w najbliższych tygodniach.
2. Młodzież klas pierwszych szkoły średniej i klas ósmych szkoły podstawowej, która pragnie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania, prosimy o zapisywanie się w zakrystii po mszach. Termin pierwszego spotkania będzie podany w najbliższych tygodniach.
3. Dwudniowa pielgrzymka autokarowa do Częstochowy odbędzie w dniach 4 i 5 października a nie pod koniec września, jak zapowiadaliśmy tydzień temu. Wyjazd rano w poniedziałek a powrót we wtorek wczesnym popołudniem. Nocleg w Domu pielgrzyma, przy samej Jasnej Górze, w pokojach 2 i 3 – osobowych. Koszt od 150 do 170 zł, w zależności od wariantu pokoju oraz ilości zapisanych osób. Zapisy wraz z pierwszą wpłatą 100 zł oraz numerem PESEL od poniedziałku w zakrystii bądź w biurze parafialnym
4. Zebranie rady duszpasterskiej odbędzie się w najbliższą środę o 19.30 w kościele a potem spotkanie na probostwie.
5. Zebranie rady ekonomicznej odbędzie się w czwartek 30 września o godz. 19.00 na probostwie.
6. Msza za zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach będzie w piątek o godz. 18.00.
7. W sobotę, w święto św. Stanisława Kostki, swoje imieniny obchodzi nasz Ksiądz Arcybiskup. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
8. Za tydzień w niedzielę, z racji 19 – tego dnia miesiąca, na każdej mszy będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Józefa.
9. Tydzień temu, w ramach zbiórki do puszek, zebraliśmy na rzecz Afgańczyków 1867 zł. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
10. Dziś składka na cele gospodarcze. Przeznaczymy ją na pokrycie kosztów uruchomienia naszych dzwonów.
11. Biuro parafialne od września czynne jest we wtorki od godz. 19.00 do godz. 20.00 i w czwartki od godz. 16.00 do godz. 17.00.
12. Polecamy prasę katolicką.

Ks. Adam Sczaniecki, Proboszcz