23. Niedziela zwykła – 9 września 2018

1. Dziś niedziela gospodarcza. Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne Parafii.
2. Zebranie plenarne przewodniczących konferencji episkopatów Europy odbędzie się w Poznaniu w dniach 13-16 września. Ksiądz Arcybiskup w liście pasterskim serdecznie zaprasza do udziału!
3. Święto Podwyższenia Krzyża św. w najbliższy piątek, 14 września. Msza św. o 18.00. Zapraszamy.
4. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania:
1) Klasy trzecie Gimnazjum: razem gr 1 i 2 w poniedziałek 10 września o godz. 19.00;
2) Klasy pierwsze ponadgimnazjalne: razem gr 1 i 2 w środę 12 września o godz. 19.00.
5. Zebranie rodziców, kandydatów do bierzmowania z klas I ponadgimnazjalnych i III gimnazjalnych odbędzie się w środę, 12 września – Msza św. o 18.00 i po niej zebranie w kościele.
6. Przygotowanie do I Komunii św.: katecheza dla rodziców w najbliższą sobotę, 15 września o 19.00. Katecheza dla dzieci w niedzielę, 23 września o 11.30.
7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. o 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
8. Grafik dla lektorów na wrzesień dostępny jest w zakrystii.
9. Intencje Mszalne przywróciliśmy na naszej stronie internetowej. Nie publikujemy jednak nazwisk zamawiających z uwagi na ochronę danych osobowych. Prosimy kontrolować rezerwacje.
10. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Mały Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. Wspólnota.
11. Zmarli: + Henryk Andrzejewski z Konarzewa, Zofia Urbaniak z Lisówek, Halina Borysiak z Dopiewca. RIP.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: