Ogłoszenia parafialne
2. Niedziela zwykła – 20 stycznia 2019

1. Dzieciom, nauczycielom i rodzicom życzymy dobrego odpoczynku podczas ferii.
2. Dziękujemy rodzinom otwierającym drzwi domów i serca podczas wizyty kolędowej. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy i na roczną daninę. Dziękuję za składkę gospodarczą na pokrycie kosztów ogrzewania – zebraliśmy 4 505, 26 zł. Bóg zapłać!
3. Kończy się kolędowa wizyta duszpasterska. Wizytę rozpoczynamy o 15.00 (niedziela o 14.30). Prosimy rodziny o przygotowanie fragmentu biblijnego, który podczas modlitwy odczytuje jeden z domowników. Wodę święconą można wziąć z kościoła (naczynie obok chrzcielnicy). Dla rodzin, które nie mogą nas przyjąć w wyznaczonych terminach będzie możliwa kolęda na zapisy w dniach 26 – 27 stycznia 2019 (lista w zakrystii).
4. Biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. – w poniedziałek i wtorek rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
5. Od środy przywracamy Msze św. wieczorne.
6. Msza za zmarłych z wymienianek rocznych 2019 odbędzie się w piątek, 25 stycznia o 18.00.
7. Msza św. w intencji dzieci urodzonych w styczniu w przyszłą niedzielę, 27 stycznia o 12.00.
8. W Panamie w tym tygodniu trwać będą Światowe Dni Młodzieży (22-27 stycznia). Trwa także tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
9. Na czas ferii zawieszamy spotkania naszych grup duszpasterskich.
10. Grafik dla lektorów na styczeń 2019 dostępny jest w zakrystii.
11. Prasa: Przewodnik Katolicki (6zł). Gość Niedzielny. Wspólnota.
12. Zmarli: + Stanisław Rybicki z Chomęcic; + Stanisława Jankowska z Konarzewa. RIP.

Módlmy się w intencji Kościoła, a także o pokój w i dla naszej Ojczyzny:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.