Ogłoszenia parafialne
16. Niedziela zwykła – 21 lipca 2019

1. Dzieciom, młodzieży, wychowawcom i rodzicom życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji!
2. Dziękuję za ofiary złożone w niedzielę gospodarczą: 4 214,66 zł. Bóg zapłać!
3. Poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się za dziś po wszystkich Mszach św., a także w sam dzień św. Krzysztofa, tj. w najbliższy czwartek, 25 lipca po Mszy św. wieczornej. Można zaopatrzyć się w dziesiątki różańca do samochodu.
4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek adoracja Najśw. Sakramentu od 17.30.
5. Wyjazd dla ministrantów do Wielenia Zaobrzańskiego, Książa i Lubiąża w środę i czwartek, 24 i 25 lipca.

6. Msza święta na cmentarzu 15 sierpnia o 10.30.
7. Od 1 lipca do 31 sierpnia nie odprawiamy Mszy św. o 12.00 w niedziele i święta, a także w Dopiewcu Mszy św. w czwartki o 19.00.
8. Biuro parafialne nie będzie czynne między 3 a 28 sierpnia (a zatem 8, 15 i 22 sierpnia).
9. Poradnictwo prawne przy parafii pragniemy kontynuować w sierpniu. Radca Prawny p. Katarzyna Hensler zaprasza w poniedziałek, 12 sierpnia od 16.00 do 17.00 do Laboratorium Wiary.
10. Do końca września 2019 roku można składać oferty na wydzierżawienie pomieszczeń w budynkach parafialnych, których całkowity metraż wynosi 222 m2 (w tym 192 m2 dotychczasowej Sali gimnastycznej). Możliwe wykorzystanie sportowe, edukacyjne, gospodarcze, magazynowe lub biznesowe.
11. Prasa: Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny.

Módlmy się w intencji Kościoła, a także o pokój w i dla naszej Ojczyzny:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.