15. Niedziela zwykła – 14 lipca 2019

1. Dzieciom, młodzieży, wychowawcom i rodzicom życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji!
2. Dziś niedziela gospodarcza. Dziękuję za ofiary, przeznaczone na uregulowanie należności za przebudowę muru okalającego naszą piękną świątynię. Bóg zapłać!
3. Wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej przypada we wtorek, 16 lipca.
4. Poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się za tydzień w sobotę i niedzielę, 20 i 21 lipca po wszystkich Mszach św., a także w sam dzień św. Krzysztofa, tj. w czwartek, 25 lipca po Mszy św. wieczornej.
5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek adoracja Najśw. Sakramentu od 17.30.
6. Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych w najbliższy piątek, 19 lipca o 18.00.
7. Od 1 lipca do 31 sierpnia nie odprawiamy Mszy św. o 12.00 w niedziele i święta, a także w Dopiewcu Mszy św. w czwartki o 19.00.
8. Poradnictwo prawne przy parafii pragniemy kontynuować w sierpniu. Radca Prawny p. Katarzyna Hensler zaprasza w poniedziałek, 12 sierpnia od 16.00 do 17.00 do Laboratorium Wiary.
9. Do końca września 2019 roku można składać oferty na wydzierżawienie pomieszczeń w budynkach parafialnych, których całkowity metraż wynosi 222 m2 (w tym 192 m2 dotychczasowej Sali gimnastycznej). Możliwe wykorzystanie sportowe, edukacyjne, gospodarcze, magazynowe lub biznesowe.
10. Prasa: Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny.
11. Zmarli: + Jan Grellus z Gołusek, pogrzeb 23 lipca – Msza św. o 9.30, pogrzeb w Poznaniu na Miłostowie o 12.00. RIP.