Ogłoszenia parafialne
14. Niedziela zwykła – 7 lipca 2019

1. Dzieciom, młodzieży, wychowawcom i rodzicom życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji!
2. Dziękuję za składane ofiary. Na uczelnie i szkoły i katolickie zebraliśmy 467,89 zł. Bóg zapłać!
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencjach Kościoła Poznańskiego przypada w naszej parafii 11 lipca, w święto św. Benedykta, Patrona Europy. Kuria Metropolitalna wyznaczyła nam ten dzień jako coroczny dzień adoracji w intencjach archidiecezji. Zapraszam w czwartek na modlitwę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem: rano od 7.00 do 9.00 i popołudniu od 17.00 do 21.00 (z przerwą na Mszę św. o 18.00).
4. 12 dzień miesiąca – kolejny miesiąc naszego dziewięciomiesięcznego przygotowania na spotkanie z Maryją w Jasnogórskim Wizerunku przypada w najbliższy piątek. Intencja tego miesiąca: za nasze rodziny. O 20.30 nabożeństwo słowa Bożego, modlitwa różańcowa i Apel Jasnogórski. Własne intencje można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej.
5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek adoracja Najśw. Sakramentu od 17.30.
6. Intencja żywego różańca na lipiec: o wierność dla kapłanów.
7. Od 1 lipca do 31 sierpnia nie odprawiamy Mszy św. o 12.00 w niedziele i święta, a także w Dopiewcu Mszy św. w czwartki o 19.00.
8. Poradnictwo prawne przy parafii pragniemy uruchomić w lipcu i w sierpniu (na okres próbny). Radca Prawny p. Katarzyna Hensler zaprasza w najbliższy czwartek, 11 lipca od 16.000 do 17.00 do Laboratorium Wiary.
9. Do końca września 2019 roku można składać oferty na wydzierżawienie pomieszczeń w budynkach parafialnych, których całkowity metraż wynosi 222 m2 (w tym 192 m2 dotychczasowej Sali gimnastycznej). Możliwe wykorzystanie sportowe, edukacyjne lub komercyjne.
10. Prasa: Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny.
11. Zmarli: + Czesław Przydanek i + Tadeusza Garbaciak z Poznania. RIP.

Módlmy się w intencji Kościoła, a także o pokój w i dla naszej Ojczyzny:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.