Spotkanie kolędowe ’2021

dla przedstawicieli rodzin naszej parafii

EUCHARYSTIA Z MODLITWĄ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PRZYNIESIONEJ WODY

piątek 8 stycznia, godz. 18.00.

Konarzewo, ul. Kościelna i Bukowska oraz Wiśniowa, Miodowej, Spadziowa, Tarasowa, Słoneczna, Pogodna, Wspólna i Tęczowa i inne

poniedziałek 11 stycznia, godz. 18.00.

Trzcielin, Joanka, Lisówki

wtorek 12 stycznia, godz. 18.00.

Konarzewo, ul. Kwiatowa, Ogrodowa, Letnia, Stęszewska i Glinki

poniedziałek 18 stycznia, godz. 18.00.

Dopiewiec

wtorek 19 stycznia, godz. 18.00.

Konarzewo, ul. Dopiewska, Rubinowa, Perłowa, Lazurowa, Zielona, Sezamkowa, ks. Laskowskiego, ks. Hartlieba, Owocowa i inne

piątek 22 stycznia, godz. 18.00.

Gołuski

poniedziałek 25 stycznia, godz. 18.00.

Konarzewo, ul. Szkolna, Krokusowa, Frezjowa, Wesoła, Spokojna, Topazowa, A. Radomickiego, Szafirowa, Młyńska, Diamentowa, Platynowa

wtorek 26 stycznia, godz. 18.00.

Chomęcice, ul. Poznańska

czwartek 28 stycznia, godz. 18.00.

Chomęcice, pozostałe ulice

piątek 29 stycznia, godz. 18.00.

Konarzewo, ul. Poznańska i 25-lecia

Do kościoła zapraszamy przedstawicieli rodziny, pozostałych członków rodzin, zachęcamy do wspólnej modlitwy dzięki transmisji internetowej, /www.youtube.com – w wyszukiwarce tej strony należy wpisać: PARAFIA KONARZEWO/ oraz do wspólnej modlitwy w domu, po powrocie uczestnika Liturgii, podczas obrzędu poświęcenia domu.

Dziękujemy także za ofiary kolędowe, które wg Statutów Synodu naszej Archidiecezji, przekazane będą na potrzeby Konarzewskiej Wspólnoty Parafialnej /2/3 ofiary/ oraz utrzymanie duszpasterzy /1/3 ofiary/.