Ofiarowanie Pańskie – 2 lutego 2020

1. Dobrych ferii dla wszystkich wychowawców, rodziców i dzieci!
  2. Dziękuję za składane ofiary. Dziękuję za ofiary na daninę roczną. Na radio Emaus zebraliśmy 398,35 zł. Za tydzień niedziela gospodarcza, Składka na ogrzewanie kościoła. Za tydzień także zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
  3. Dziś święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Gościmy o. Michała Szlachciaka, zmartwychwstańca z Bułgarii.
  4. Dziś wyrusza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej (grupa 1). Odlot z lotniska na Ławicy o 15.45. Dojazd we własnym zakresie. Zbiórka o 13.00. Mamy miejsca wolne na termin marcowy.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa:
    1) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
    2) Różaniec w intencji powołań do służby Bożej w czwartek o 17.30.
    3) Adoracja pierwszoczwartkowa po Mszy św. do 20.00. o 19.45 Nieszpory.
    4) Spowiedź pierwszopiątkowa od 16.30 do 18.00 (w kościele)
    5) Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
  6. Biuro parafialne NIE BĘDZIE CZYNNE w najbliższy czwartek.
  7. Obchód chorych odwiedzanych przez ks. Tomasza w najbliższy piątek, 7 lutego od rana.
  8. 11 lutego (wtorek) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. w Lisówkach o 10.00 z sakramentem chorych. Mszy św. będzie przewodniczył biskup Damian Bryl.
  9. Msze św. w dni powszednie odprawiamy w kaplicy św. Stanisława w podziemiach kościoła. Od czwartku przywracamy Msze św. w Dopiewcu w każdy czwartek o 19.00.
  10. Intencja Żywego Różańca na luty: o powołania do zakonów męskich i żeńskich z naszej parafii.
  11. Pielgrzymka do Medjugorie organizowana jest przez parafię w Dąbrówce od 29 maja do 8 czerwca.
  12. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: