Ogłoszenia parafialne
Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 stycznia 2020

 1. Serdecznie dziękuję wszystkim za przyjęcie księdza po kolędzie. Bóg zapłać! Na parafialnej stronie www można zapoznać się z planem wizyty kolędowej. Można też wziąć ze sobą plan kolędy z kościoła. Prosimy uzgadniać kwestie ewentualnych posiłków aby uniknąć nieporozumień.
 2. Dziękuję za współorganizację i liczny udział w Orszaku Trzech Króli.
 3. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego za tydzień. Zapraszamy panów – dawnych ministrantów do służenia na Mszy św. o 10.30. Po Mszy św. Po Mszy św. przewidujemy krótkie spotkanie przy herbacie. Dziś także niedziela gospodarcza – ofiary na ogrzewanie kościoła.
 4. Café Mama we wtorek o 9.30. Spotkanie z dietetykiem (psychodietetykiem) na temat zależności pomiędzy jedzeniem a samopoczuciem.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 8.00.
 6. Próba scholki dziecięcej w piątek o 17.00.
 7. Katecheza dla dzieci klas III w niedzielę, 19 stycznia o 11.30.
 8. Porady prawne przy parafii – kolejny termin 20 stycznia (poniedziałek) od 16-17.
 9. Msza w intencji dzieci urodzonych w styczniu w niedzielę, 26 stycznia o 12.00.
 10. Intencja Żywego Różańca na styczeń: za nasze rodziny. Poszukujemy dwóch panów do Róży św. Józefa.
 11. Biuro parafialne będzie nieczynne jeszcze do końca tygodnia. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. Msze św. w dni powszednie wyłącznie rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
 12. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.