Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 stycznia 2020

1. Serdecznie dziękuję wszystkim za przyjęcie księdza po kolędzie. Bóg zapłać! Na parafialnej stronie www można zapoznać się z planem wizyty kolędowej. Można też wziąć ze sobą plan kolędy z kościoła. Prosimy uzgadniać kwestie ewentualnych posiłków aby uniknąć nieporozumień.
  2. Dziękuję za współorganizację i liczny udział w Orszaku Trzech Króli.
  3. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego za tydzień. Zapraszamy panów – dawnych ministrantów do służenia na Mszy św. o 10.30. Po Mszy św. Po Mszy św. przewidujemy krótkie spotkanie przy herbacie. Dziś także niedziela gospodarcza – ofiary na ogrzewanie kościoła.
  4. Café Mama we wtorek o 9.30. Spotkanie z dietetykiem (psychodietetykiem) na temat zależności pomiędzy jedzeniem a samopoczuciem.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 8.00.
  6. Próba scholki dziecięcej w piątek o 17.00.
  7. Katecheza dla dzieci klas III w niedzielę, 19 stycznia o 11.30.
  8. Porady prawne przy parafii – kolejny termin 20 stycznia (poniedziałek) od 16-17.
  9. Msza w intencji dzieci urodzonych w styczniu w niedzielę, 26 stycznia o 12.00.
  10. Intencja Żywego Różańca na styczeń: za nasze rodziny. Poszukujemy dwóch panów do Róży św. Józefa.
  11. Biuro parafialne będzie nieczynne jeszcze do końca tygodnia. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. Msze św. w dni powszednie wyłącznie rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
  12. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: