1. Dziękuję za ofiary na daninę roczną. Dziękuję za składkę gospodarczą (4765,23 zł) oraz za ofiary złożone do puszek na klasztory klauzurowe (900,46 zł). Dziękuję także za wsparcie o. Michała z Bułgarii (2834,63 zł). Bóg zapłać!
  2. Zapraszamy na nabożeństwa:
    1) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
    2) Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
    3) Msza za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek, 21 lutego o 18.00.
  3. Grupy duszpasterskie zapraszają na spotkania:
    1) KSM w poniedziałek po Mszy św.
    2) Café Mama we wtorek o 9.30.
    3) Parafialna Rada Ekonomiczna w środę, 19 lutego o 16.00.
    4) Parafialna Rada Duszpasterska w środę, 19 lutego o 19.00.
    5) Schola dziecięca w piątek o 17.00.
  4. Katecheza dla dzieci, które przystąpią w 2020 roku do I Komunii świętej odbędzie się za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, 23 lutego o 11.30.
  5. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII (p. Emiia) we wtorek (gr. 1) i czwartek (gr. 2) o 19.00.
  6. Msza św. w intencji dzieci urodzonych w lutym w niedziele, 23 lutego. Można zgłaszać je w zakrystii.
  7. Popielec i rozpoczęcie okresu Wielkiego Postu przypada w środę, 26 lutego. Tego dnia rozpoczniemy także nasze rekolekcje parafialne na początek Wielkiego Postu. Zaplanujmy dobrze czas!
  8. Chrzty za dwa tygodnie, w niedzielę, 1 marca. Katecheza przed chrztem w czwartek, 27 lutego o 20.00.
  9. Zapraszamy do czytania słowa Bożego. Grafik dla lektorów dostępny jest w zakrystii.
  10. Msze św. w dni powszednie odprawiamy w kaplicy św. Stanisława w podziemiach kościoła.
  11. Parafia św. Marcina i Wincentego M. w Skórzewie w dniach 31.05-10.06.2020 organizuje 11-dniową pielgrzymkę do Szwecji i Norwegii „Śladami Św. Olafa” i posiada jeszcze kilka wolnych miejsc. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na stronie internetowej Parafii w Skórzewie może zapoznać się z programem.
  12. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.
  13. Zmarła: śp. Wanda Patalas z Konarzewa. RIP.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: