1. Dziękuję za ofiary na daninę roczną. Dziś niedziela gospodarcza, składka na ogrzewanie kościoła. Dziś także zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe. Bóg zapłać!
 2. Dziś powraca parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej (grupa 1).
 3. Zapraszamy na nabożeństwa:
  1) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
  2) Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
 4. 11 lutego (wtorek) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. w Lisówkach o 10.00 z sakramentem chorych. Mszy św. będzie przewodniczył biskup Damian Bryl.
 5. Grupy duszpasterskie po feriach zapraszają na spotkania:
  1) KSM w poniedziałek po Mszy św.
  2) Krąg Biblijny Mężczyzn w poniedziałek o 20.00.
  3) Café Mama we wtorek o 9.30.
  4) Grupa biblijna w środę po Mszy św.
  5) Schola dziecięca w piątek o 17.00.
  6) Ministranci mają zbiórki w sobotę o 10.00 (starsi) i 11.00 (młodsi).
 6. Katecheza dla rodziców, których dzieci przystąpią w 2020 roku do I Komunii świętej odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 lutego o 19.00 w jadalni ośrodka rekolekcyjnego. Katecheza dla dzieci w ostatnią niedzielę miesiąca, 23 lutego o 11.30.
 7. Msze św. w dni powszednie odprawiamy w kaplicy św. Stanisława w podziemiach kościoła.
 8. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Uprzejmie informujemy, że Arcybiskup Metropolita Poznański udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 14 lutego 2020 r., kiedy w Liturgii wspominamy św. Walentego.Z udzielonej dyspensy mogą korzystać wierni Archidiecezji Poznańskiej wszędzie gdziekolwiek się znajdują, a także wszyscy inni wierni przebywający na terenie Archidiecezji Poznańskiej.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.