1. Dziękuję za składane ofiary. Ojciec Michał Szlachciak CR z Bułgarii zebrał 3 053 zł. Bóg zapłać! Dziś zbiórka do puszek na Radio Emaus – katolicką rozgłośnię naszej Archidiecezji.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej przypada w czwartek, 2 lutego.
    • Msze św. o 8.00, 9.30 w Lisówkach, 18.00 oraz o 19.00 w Dopiewcu.
    • Podczas każdej Mszy św. święcimy świece.
    • Poświęcenie świec dzieci, które mają po raz pierwszy w 2017 roku przystąpić do Stołu Pańskiego podczas Mszy św. o 18.00.
    • Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakonników i zakonnice, a do puszek zbieramy ofiary na utrzymanie klasztorów klauzurowych.
  3. Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    • Obchód chorych w czwartek i w piątek rano od 9.00.
    • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Stanisława do 20.00, na zakończenie Nieszpory (o 19.40).
    • W piątek okazja do spowiedzi św. od 16.30. Komunia co 15 minut.
    • W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o 8.00. Medytacja I sobotnia o 7.45.
    • W sobotę po Mszy o 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.
    • Intencja żywego różańca na luty: O powołania do stanu zakonnego z naszej parafii.
  4. Od czwartku przywracamy Msze św. w Dopiewcu w każdy czwartek o 19.00.
  5. Krąg biblijny mężczyzn: poniedziałek o 20.00.
  6. Przygotowanie do bierzmowania: Kandydaci z klas III: grupa I w środę, 1 lutego, o 19.00, grupa II w czwartek, 2 lutego, o 19.00.
  7. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Mały Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. „Wspólnota”.
  8. Zmarła: + Jolanta Andrzejak z ul. Młyńskiej w Konarzewie, l. 83. RIP.