1. Trwa stan epidemii. Dbajmy wciąż, by nasze domy prawdziwie były „Kościołem Domowym”.
  2. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii. Bóg zapłać!!
  3. Dziś możliwość przystąpienia do Komunii świętej po Mszach św.: o 8.00, 10.30 i 18.00.
  4. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św.
  5. Nowenna do Matki Bożej w środę po Mszy św. o 18.00.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
  7. W piątek uroczystość św. Stanisława biskupa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. Minimum duszpasterskie w czasie epidemii:
    1) obowiązuje norma w odniesieniu do ilości ludzi w kościołach: 1 osoba na 15 m2 – oznacza to, iż jednorazowo może być w naszej świątyni maksymalnie około 30 osób (w Dopiewcu ok. 15 osób).
    2) dyspensa Arcybiskupa od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. obowiązuje do odwołania;
    3) aż do zakończenia obowiązywania dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej wszystkie Msze święte z kościoła będą transmitowane w Internecie;
    4) kościół pozostaje otwarty na modlitwę w dni powszednie od 8.00;
    5) jednoczymy się na modlitwie różańcowej w domach każdego dnia o 20.30; modlitwa kapłanów naszej parafii o 20.30 jest transmitowana w Internecie, zachęcamy do łączności;
    6) Biuro Parafialne czynne będzie jedynie w sprawach pilnych po Mszach świętych w dni powszednie; zachęcam do załatwiania spraw urzędowych online.
    7) Msze święte z intencjami z Lisówek odprawiamy w kościele parafialnym w soboty o 16.00.
  9. Prasa: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
  10. #zostańwdomu; #tęsknimyzawami

Módlmy się o powstrzymanie rozprzestrzeniania się choroby: