1. Raz jeszcze dziękuję wszystkim za przygotowanie i manifestacyjny udział w Nawiedzeniu. Dziękuję za przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących. Bóg zapłać!
  2. Kończymy adwent:
    1) Zakończenie rorat dla dzieci w poniedziałek o 16.30.
    2) Poświęcone opłatki można otrzymać w zakrystii.
    3) Świece Caritas można nabyć przy kościele.
    4) Betlejemskie Światło Pokoju można sobie odpalić od lampionu przy ołtarzu.
    5) Spowiedź przed Mszą św.: w poniedziałek od 17.00 do 18.00 i w Wigilę od 7.30 do 8.00.
  3. Wigilia Bożego nawodzenia we wtorek. Msza św. o 8.00. Zachęcamy do zachowania postu, choć nie jest to obowiązek.
  4. Boże Narodzenie w środę. Msza św. wigilijna o 22.00 w Dopiewcu. Pasterka o północy w Konarzewie ze świąteczną iluminacją kościoła. W uroczystość Msze św. o 8.00, 9.30 w Dopiewcu, 9.30 w Lisówkach, 10.30 i 12.00. Nie ma Mszy św. wieczornej.
  5. II święto – św. Szczepana w czwartek. Msze św. o 8.00, 9.30 w Dopiewcu, 9.30 w Lisówkach, 10.30, 12.00 (chrzty) i 18.00.
  6. Kolędowanie dla dzieci w I i II święto o 15.00. W niedzielę o 15.00 kolędowanie z orkiestrą Gminy Dopiewo.
  7. W I i II święto będziemy do puszek zbierać ofiary na kontynuację adopcji rodzin w Syrii w ramach programu Caritas Polska: Rodzina Rodzinie.
  8. W poświąteczny piątek, św. Jana Ewangelisty dla parafian i na terenie Parafii udzielamy dyspensy od potraw mięsnych.
  9. Na parafialnej stronie www można zapoznać się z planem wizyty kolędowej. Można też wziąć ze sobą plan kolędy z kościoła.
  10. Biuro parafialne będzie nieczynne aż do 22 stycznia. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. Od czwartku Msze św. w dni powszednie wyłącznie rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
  11. Msza w int. dzieci urodzonych w grudniu w przyszłą niedzielę o 12.00.
  12. Wyjazd do Wrocławia na ESM Taize organizujemy w poniedziałek, 30 grudnia. Chętnych zapraszam na spotkanie z proboszczem dziś o 19.00.
  13. Orszak Trzech Króli w uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia. Spotkanie organizacyjne jutro, 23 grudnia o 19.00.
  14. Fotografie z nawiedzenia można oglądać na naszej stronie www.
  15. Grafik dla lektorów na grudzień dostępny jest w zakrystii.
  16. Pamiątki Nawiedzenia: książeczki i pamiątkowe ryngrafy do nabycia przy kościele.
  17. Sianko na stół wigilijny i pierniczki rozprowadza młodzież z KSM.
  18. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: