1. Dobrych ferii dla wszystkich wychowawców, rodziców i dzieci!
  2. Dziś niedziela Słowa Bożego, obchodzona po raz pierwszy w Kościele.
  3. Dziś zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie radia Emaus.
  4. Dziś Msza w intencji dzieci urodzonych w styczniu (o 12.00).
  5. Za tydzień święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Za tydzień gościć będziemy o. Michała Szlachciaka, zmartwychwstańca z Bułgarii.
  6. Msze św. w dni powszednie odprawiamy w kaplicy św. Stanisława w podziemiach kościoła.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa:
    1) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
    2) Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
    3) Msza za zmarłych z rocznych wymienianek w piątek – 31 stycznia o 18.00.
    4) Pierwsza sobota miesiąca: medytacja o 7.45 i Msza św. oraz wymiana tajemnic różańcowych.
  8. Intencja Żywego Różańca na luty: o powołania do zakonów męskich i żeńskich z naszej parafii.
  9. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek. Zapraszamy.
  10. Katecheza przed chrztem w czwartek o 19.00. Chrzty w niedzielę o 12.00.
  11. Obchód chorych odwiedzanych przez ks. proboszcza wyjątkowo w najbliższym tygodniu w czwartek i w piątek od 9.00.
  12. Pielgrzymka do Ziemi Świętej za tydzień. Odlot z lotniska na Ławicy o 15.45. Dojazd we własnym zakresie. Zbiórka na 3 godziny przed odlotem.
  13. Pielgrzymka do Medjugorie organizowana jest przez parafię w Dąbrówce od 29 maja do 8 czerwca.
  14. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: