29. Niedziela zwykła – 22 października 2017
1. Dziś liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Módlmy się przez Jego wstawiennictwo, a także w intencji ogłoszenia Św. Jana Pawła II Doktorem Kościoła.
2. Dziękuję za złożone ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – 844,00 zł. Dziś zbiórka do puszek na misje.
3. W tym tygodniu:
1) Modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II aż do parafialnego odpustu.
2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
3) Adoracja piątkowa – od 17.30 i koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.50.
4. Spotkania grup duszpasterskich:
1) Duszpasterstwo dzieci – poniedziałek od 17.00 w Laboratorium wiary.
2) Grupa biblijna – poniedziałek po różańcu – 19.00.
3) Krąg biblijny mężczyzn – poniedziałek o 20.30.
4) Cafe Mama: we wtorek od 10.00 zapraszamy do Laboratorium Wiary mamy wraz z dziećmi.
5) Próba scholki dziecięcej wyjątkowo nie odbędzie się.
6) KSM – piątek po Mszy św. wieczornej.
7) Zbiórki ministrantów w sobotę o 10.00 (starsi) i 11.00 (młodsi).
5. Msza św. w intencji dzieci urodzonych w październiku w przyszłą niedzielę , 29 października o 12.00.
6. Katecheza dla dzieci klas III przed I Komunią św. w przyszłą niedzielę, 29.10 o 11.30.
7. Bal Wszystkich Świętych – we wtorek, 31 października o 18.00. Zapraszamy dzieci w przebraniach świętych! Zapisywać dzieci można w zakrystii.
8. Modlitwa różańcowa od poniedziałku do piątku po Mszy św. (18.30 a we wtorki o 8.30), a w sobotę o 17.30. Prowadzą modlitwę: w poniedziałki: dzieci; wtorki: Żywy Różaniec; środy: członkowie Rad Parafialnych; czwartki: grupy biblijne i Caritas; piątki: młodzież; w soboty: mężczyźni – szafarze, Bractwo św. Józefa, starsi ministranci, kapłani. Zapraszamy do modlitwy w kościele, a także w domach!
9. Wymienianki roczne można składać w Biurze Parafialnym. Wymienianki jednorazowe od przyszłej niedzieli do skarbon. Odczytywać je będziemy w dniach od 1 do 8 listopada. Można na kartce zaznaczyć dzień i godzinę Mszy św. w związku z którą będą odczytane.
10. Intencje mszalne na 2018 rok można rezerwować w Biurze Parafialnym w godzinach urzędowania.
11. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”. „Wspólnota”.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: