1. Dziś Dzień Kobiet. Najlepsze życzenia i uszanowania dla wszystkich naszych Pań!
  2. Dziś zbiórka do puszek na misyjną fundację AD GENTES. Dziś niedziela gospodarcza – II niedziela miesiąca – ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary!
  3. Druga grupa naszych pielgrzymów wróciła szczęśliwie, choć wcześniej i z perypetiami z Ziemi Świętej.
  4. W piątek przypada 7. rocznica wyboru papieża Franciszka. Módlmy się za Ojca Świętego.
  5. Trwa Wielki Post. Pamiętajmy o pokutnym charakterze tego okresu. Wytrwajmy w postanowieniach!
  6. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:
    1) Droga Krzyżowa w piątek: 16.30 (dla dzieci), 18.30 i 20.30 (dla zapracowanych). W Dopiewcu o 18.00.
    2) Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Postu o 17.15.
    3) Ekstremalna Droga Krzyżowa z Opalenicy do Konarzewa odbędzie się 20 marca. Zapisy w Internecie.
  7. Nowenna do Matki Bożej w środę w łączności z Msza św. o 18.00; adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od 17.30.
  8. Przygotowanie do sakramentów inicjacji chrześcijańskiej:
    1) Katecheza dla rodziców przed I Komunią św. dzieci odbędzie się WYJĄTKOWO w przyszłą niedzielę, 15 marca o 19.00.
    2) Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i poświęcenie książeczek dla dzieci w niedzielę, 22 marca.
    3) Katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klas VII w środę, 11 marca o 19.00.
  9. Grupy duszpasterskie zapraszają na spotkania:
    1) KSM w poniedziałek po Mszy św.
    2) Krąg Biblijny Mężczyzn w poniedziałek o 20.00.
    3) Café Mama we wtorek o 9.30.
    4) Schola dziecięca w piątek o 17.00.
  10. Biuro Parafialne zwyczajnie czynne jest w czwartki od godziny 16.00.
  11. Intencja Żywego Różańca na marzec: o przezwyciężenie trudności dla małżeństw w kryzysach.
  12. Zapraszamy do czytania słowa Bożego. Grafik dla lektorów na marzec dostępny jest w zakrystii.
  13. Skarbona na kwiaty do Grobu Pańskiego wystawiona jest pod chórem. Dziękuję za ofiary.
  14. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: