1. Serdecznie dziękuję wszystkim za przyjęcie księdza po kolędzie. Bóg zapłać!
  2. Na parafialnej stronie www można zapoznać się z planem wizyty kolędowej. Można też wziąć ze sobą plan kolędy z kościoła. Prosimy uzgadniać kwestie ewentualnych posiłków aby uniknąć nieporozumień.
  3. Dziś rozprowadzamy kredę i kadzidło do poświęcenia na 6 stycznia(2 zł) i naklejki na drzwi domów.
  4. Objawienie Pańskie jutro, 6 stycznia: Msze św. o 8.00, 9.30 (Lisówki), 9.30 (Dopiewiec), 10.30, 12.00 i 18.00. Orszak Trzech Króli po Mszy św. o 12.00 – Spotkanie organizacyjne dziś o 20.00.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę po Mszy św. o 8.00.
  6. Niedziela Chrztu Pańskiego za tydzień. Zapraszamy panów – dawnych ministrantów do służenia na Mszy św. o 10.30. Po Mszy św. Po Mszy św. przewidujemy krótkie spotkanie przy herbacie. Za tydzień także niedziela gospodarcza – ofiary na ogrzewanie kościoła.
  7. Katecheza dla dzieci klas III w niedzielę, 19 stycznia o 11.30.
  8. Cafe Mama we wtorek o 9.30.
  9. Próba scholki dziecięcej w piątek o 17.00.
  10. Intencja Żywego Różańca na styczeń: za nasze rodziny. Poszukujemy trzech panów do Róży św. Józefa.
  11. Biuro parafialne będzie nieczynne aż do 22 stycznia. Sprawy pilne załatwiamy po Mszach św. Msze św. w dni powszednie wyłącznie rano o 8.00 (w kaplicy). Nie odprawiamy też mszy św. w Dopiewcu w czwartki. Zmiany te uwarunkowane są kolędą.
  12. Pamiątki Nawiedzenia: pamiątkowe ryngrafy do nabycia przy kościele.
  13. Prasa: Przewodnik Katolicki. Mały Przewodnik Katolicki. Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się w intencji Kościoła i nas samych: