16. Niedziela zwykła – 22 lipca 2018

1. Wszystkim, którzy wypoczywają na wakacjach życzymy udanego, bezpiecznego i Bożego wypoczynku!
2. Słowo Boże głosi dziś o. Rafał Wleklak OMI, nasz misjonarz z Wenezueli. Wspieramy misję ojca Rafała także ofiarą składaną do puszek.
3. Za tydzień poświęcenie pojazdów po każdej niedzielnej Mszy św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa.
4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę w łączności ze Mszą św. o 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.30 do 18.00.
5. Na czas wakacji szkolnych zawieszamy odprawianie Mszy św. w Dopiewcu w czwartki o 19.00 i w niedziele w Konarzewie o 12.00.
6. Ważne terminy w czasie wakacji PRO MEMORIA:
1) 15 sierpnia – środa, Wniebowzięcie NMP – Msza św. na cmentarzu o godzinie 10.30
2) 24/25 sierpnia – piątek / sobota – Adoracja parafialna 24 h: Parafialne Jerycho Różańcowe
3) 25 sierpnia – sobota – 382 rocznica konsekracji kościoła – Odpust i dożynki parafialne (18.00)
4) 26 sierpnia – niedziela – podożynkowe ognisko na zakończenie wakacji od 15.00
5) 2 września – niedziela – Msza św. w intencji dzieci urodzonych w lipcu i w sierpniu.
7. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Mały Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”.

Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny: