Ogłoszenia parafialne
13. Niedziela zwykła – 13 sierpnia 2017

1. Dziś niedziela gospodarcza. Ofiary przeznaczamy na pokrycie kosztów osuszenia piwnic zakrystii.
2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o 18.00.
3. Adoracja piątkowa od 17.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.50.
4. Biuro parafialne w sierpniu czynne jest tylko w sytuacjach pilnych. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie odprawiamy Mszy św. w niedziele o 12.00, a także w czwartki w Dopiewcu o 19.00.
5. Tornister pełen uśmiechów, to akcja Caritas, którą kończymy dziś, przynosząc wyprawki do kościoła.
6. Wniebowzięcie NMP przypada we wtorek, 15 sierpnia. Msze św. wg planu niedzielnego: 8.00, 9.30 w Dopiewcu, 10.30 i 18.00 – na cmentarzu w intencji zbiorowej za zmarłych – można ich zgłaszać w zakrystii. Msza św. wigilijna w Lisówkach w poniedziałek, 14 sierpnia o 16.00. Podczas wszystkich Mszy św. święcić będziemy zioła i kwiaty. We Wniebowzięcie zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji.
7. Poszukujemy firmy budowlanej, która w 2018 roku podjęłaby się naprawy muru otaczającego kościół. Z projektem i pozwoleniami można się zapoznać w biurze parafialnym, a złożenia oferty oczekiwalibyśmy do 31 października 2017.
8. W zakrystii można odbierać pamiątki I Komunii św.
9. Prasa: „Przewodnik Katolicki”. „Gość Niedzielny”.
10. Zmarli: + Wiesław Łojek z Chomęcic i + Włodzimierz Kuberka z Chomęcic. Dziś także 40 r. śmierci abpa Antoniego Baraniaka. RIP.
Módlmy się o pokój w i dla naszej Ojczyzny:
Święty Michale Archaniele…, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.