1. Serdecznie dziękuję za troskę o parafię. Dziękuję za ofiary na składkę gospodarczą (4506,42) i za ofiary na uczelnie i szkoły katolickie (490,00). Bóg zapłać!
  2. Dziękujemy za modlitwy i przygotowanie oktawy Bożego Ciała. Dziękuję także za złożone ofiary na tacę w Oktawie, a także za odrębne ofiary parafianom z Trzcielina, Lisówek i Gołusek. Bóg zapłać!
  3. Dziś słowo Boże głosi po raz pierwszy po święceniach ks. diakon Krzysztof Dopierała. Dziś zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne.
  4. W najbliższych dniach:
    1) nabożeństwa czerwcowe do NSPJ odprawiamy po Mszy św.;
    2) nowenna do MBNP w środę o 18.00;
    3) Biuro parafialne będzie czynne w czwartek od 15.00;
    4) Adoracja piątkowa od 17.30;
    5) W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o 8.00.
    6) W sobotę dodatkowa Msza św. z nowenną do MBNP z racji Jej wspomnienia o 8.00. Zapraszamy!
  5. Msza w int. dzieci urodzonych w czerwcu w przyszłą niedzielę o 12.00. Można dzieci zgłaszać.
  6. Przypominamy, że w związku z pandemią Covid-19:
    1) obowiązuje zasłanianie ust i nosa wewnątrz świątyni;
    2) dyspensa od obowiązku Mszy niedzielnej i świątecznej udzielona została jedynie osobom w podeszłym wieku i kobietom w stanie błogosławionym, osobom z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura itp.) i osobom, które czują wielką obawę przed zarażeniem;
    3) rekomenduje się przyjmowanie Komunii św. na rękę;
    4) Msze święte w kaplicy DPS w Lisówkach bez możliwości udziału wiernych z zewnątrz.
  7. Prasa: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny. Wspólnota.

Módlmy się o powstrzymanie rozprzestrzeniania się choroby: